Живот в Северозапада - там където е сърцето!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Другите - за назе!  (Прочетена 4275 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1403
  • Излекуван работохолик
Другите - за назе!
« -: Декември 07, 2009, 09:28:52 »
Тука викам да тургаме секви отзиви и други информации, къде срещаме за назе си из медиите. Те я кво прочето у оня оръжейниа форум, къде се регистрира наскоро:

http://www.militaria-bg.com/forum/index.php/topic,8448.0.html

На човека му много чудна таа работа. Па мене ми се види нормално, не знам кво се чудат толко... Виа кво че каате?
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

golyam_zum

• Гостенин
Re:Другите - за назе!
« Reply #1 -: Декември 07, 2009, 09:44:52 »
Да бе Буше,ама ниа немоеме си сложиме надпис КРАДЕНО на лафовете,па като ги земат сценаристите на Слави Трифонов,да са появи гуууулем надпис на екрана-КРАДЕНО ОД WWW.SEVEROZAPAD.ORG  ;D
Активен

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17577
  • гньетена с култура
« Reply #2 -: Декември 07, 2009, 11:17:09 »
Ти добре си го казал уня форум, Буше
Цитат
залагал е на морала и чувството за срам у обикновения човек.
и немам какво да добава. Като нема по какъв друг начин да ги накара да не крадът, он слага надписа, па кой го не е срам, да крадне.
За назе съм чула какви ли не приказки, и все лоши. Омръзнало ми е, като ме попитат от къде съм и кажа "от Враца" да виждам секакви  физономии. И реакции "ау, Враца"  :o Ше рече човек, че ние сме некакви човекоядци.
Ора като ора сме си и измет има навсекъде. Къде викат ората, нема стадо без мръша, та и ние така. Ама много ми са струва прекалено тава подвеждане под общ знаменател на  големи групи от ора.  :(
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12937
  • Лижанин
« Reply #3 -: Декември 07, 2009, 11:36:52 »
Уйна, у  Бургаз примерно си е нормален лаф " Ало Враца" ели "ей Враца" - което са употребява като епитет за убоф човек, ели човек с убава постъпка  ;D ;D ;D
Активен

уйна

• Пустиняк
  • гньетена с култура
« Reply #4 -: Декември 07, 2009, 11:46:10 »
Между другото, последните ми премеждия беа с две бургазлийки. Като разбраха, че съм от Враца, само къде си не овесиха по един сплит чесън на врато  ;D  ;D след време едната се изяви като пълен боклук, ама пълен ти казвам. И рекох на другата ":сеги нещо да кажеш за врачани? еш твойта градска кви ги забръка  ;) :P я толко години живея у Враца и такова чудо не бех виждала. И она си млъкна  ;)
Активен
Ние сме ора естете.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1403
  • Излекуван работохолик
« Reply #5 -: Декември 07, 2009, 12:59:31 »
Кои са па теа, къде познават СИЧКИ врачани, та да праат такива генерални изводи? Мене ме е много яд, кога некой се изцепи със такива обобщениа - руснаците са пияници, американците са тъпи, арабите са мръзливи, норвежците са незнам си кви... Те и теа патки - сички врачани са кофти ора. Я па не видим кво толко страшно има у Враца - ора като ора. Абе Уйне, кво сте ги уплашили тиа женици толко?
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

уйна

• Пустиняк
  • гньетена с култура
« Reply #6 -: Декември 07, 2009, 02:14:14 »
Я конкретно с нищо не съм ги плашила.  :) Държах са човешки, даже на едната много съм и помагала, та ми са струва, че си промени мнението за врачани. Я дадох пример за Враца, ама като цяло, ората у страната имат лошо мнение за назе, северозападните.
Активен
Ние сме ора естете.

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #7 -: Декември 07, 2009, 02:28:19 »
Верно а, ние с Уйна го обсъждахме оняден тава.
Активен

брусен

• Гостенин
« Reply #8 -: Декември 07, 2009, 03:56:51 »
Я не знаа що,ама сите северозападни говори за останалата част от населението са "врачански"...
Пустиняци има насекаде,па мисла дека наште ора са кротки и благи като цело...
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14154
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #9 -: Декември 07, 2009, 04:01:11 »
..епа я у момента съм кротък и благ-легам си и нанкам,що довечера съм на работа! ;D...кой има проблем с Врачане ели други нашенски съттвере-да ми еде-знаате кво! ;D ;D ;D
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

чумата

• Гостенин
« Reply #10 -: Септември 12, 2012, 06:17:48 »
"За назе съм чула какви ли не приказки, и все лоши. Омръзнало ми е, като ме попитат от къде съм и кажа "от Враца" да виждам секакви  физономии. И реакции "ау, Враца"   Ше рече човек, че ние сме некакви човекоядци."
  А защо "Резервата" е северозападнало ?
 А защо при такива,каквито сте съ сбрале у "Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!" се кат мъ баш като от резерват (убаво ,екологично чисто,та на мен ми куто да съм с кални ботуше пред вратата на църква и мъ греута да пристъпа) така северозападнало ?
 Защо,А?
 Аз знам защо.Знам.
Активен

мааму стара

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1561
  • ич не биам на кво ударам
« Reply #11 -: Март 26, 2013, 05:41:41 »
'' Я дадох пример за Враца, ама като цяло, ората у страната имат лошо мнение за назе, северозападните.''... сичкоту тъва ша да иде от Килограмски-дека уж посегнал на Тато, а и повнъ една случка, куту миничек, билоо преди 40/42/3годин... влазам у купето на влака и ма пита един от дека съм... и куту му казах, само рече: - Аааа, ГОРУНЯ...
Активен
шафьорлъка е майсторлък, а не курназлък...

Пали си мигачете, а'ти не запалът свещ некъде!

уйна

• Пустиняк
  • гньетена с култура
« Reply #12 -: Април 06, 2013, 06:40:45 »
Едва ли от Килограмски иде, предполагам, че даже некои ора са се изкефиле на постъпката му  ;D макар по-късно да стана ясно, че от съвсем не е имал намерение на прибива Тато.
Абе не знам от къде иде. И като кажат Враца, дето гарга не каца. Айдавиебеммамата, вие ли ше кажете кво каца у Враца?  ;D
Активен
Ние сме ора естете.

буля Иваница

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9456
  • АЙЛЯК!
« Reply #13 -: Април 06, 2013, 07:07:22 »
Едва ли от Килограмски иде, предполагам, че даже некои ора са се изкефиле на постъпката му  ;D макар по-късно да стана ясно, че от съвсем не е имал намерение на прибива Тато.
Абе не знам от къде иде. И като кажат Враца, дето гарга не каца. Айдавиебеммамата, вие ли ше кажете кво каца у Враца?  ;D

Свекървата /лека й пръс!/ викаше: "Не каца, що нема мърша!"  :)
Активен

Пачо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9344
« Reply #14 -: Април 06, 2013, 07:12:17 »

Свекървата /лека й пръс!/ викаше: "Не каца, що нема мърша!"  :)

Оно в гнездо на орли,гарги не кацат
Активен
Ебагуу свинята са испрай на дувару и изеде мотичето!

Страницата е създадена за 0.108 секунди с 18 запитвания.