Живот в Северозапада - там където е сърцето!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: По Ю.В. "Размисли и страсти по култови реплики от бг филми"  (Прочетена 7763 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

кумичката

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2562
  • Аз съм ентелегентно проЗта!
Отдавна мислех за нещо подобно :), ако има подобна или близка, но не съм я видяла, съжалявам. Считам, че има какво да си припомняме тук и незабравяме. Относно заглавието - ако имате желание, може да бъде преработено на СЗ или по друг начин.  ;) Ето какво имам предвид... :)

Активен
"Пустиняка в буреняка" има своето място в културно-ландшафтния афиш на съвременната градска поп-културна реалия..."
Источник: Пустиняка в буреняка

onufri

• Гостенин
Активен

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
мене тава ми а любимото:

Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

masok

• Гостенин

;) ;D

на 3-тата минута ,,и ние пушим цигари KENT,и едем бомбонки tik-tak............. :smeeeh:
« Последно редактиранье: Ноември 25, 2011, 08:08:21 от Генин-Стубел »
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21569
кууууулт! :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:тава ми е една от любимите филмови реплики.И вообще целия филм! :punk:
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Караконджул

• Гостенин

Тате ще ми купи колело ама друг път.....
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14154
  • Под прикритие-с разкритие!
"...роднина-милиционер!" :smeeeh:

...сега не се казва"Да скова кочина!" сега се казва "Да реализирам кочина!"
Филма е от преди 30 годин,ама кръти мивки и до ден днешен...!!! :smeeeh:
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Урунгела

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 128
  • Млого а важно да топнеш нещо блажно!
Активен
Със сиромашиата шсъ преборим,мъ с лакомиата-НИКОГИ!!!

Юбопитка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3257
 :punk: темата е яка
на първо време се сещам
от Топло: " Момиченце дай си ми зъбките, моляте момиченце дай си ми зъбките",
и от Момчето си отива: "Една боза от шест".
Активен
"....животъ иъ прекалено кратак да го прекараме в мразене , борчове , сгибанье , притеснениа и кофти ора" Ям.Тц.

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17577
  • гньетена с култура
"Сега ше видите вие кон боб яде ли"
"Нямам нито един кариес"

"Лошо, Седларов, лошо"

"Роднина-милиционер, роднина, милиционер"

От същия филм има една много култова реплика, финалните думи на героят на Тошко Колев "Никоя жена не трябва да разбира, че друга жена е повече обичана от нея" или нещо подобно, ама в тоя смисъл.  :)
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14154
  • Под прикритие-с разкритие!
Цитат
От същия филм има една много култова реплика, финалните думи на героят на Тошко Колев "Никоя жена не трябва да разбира, че друга жена е повече обичана от нея" или нещо подобно, ама в тоя смисъл.  :)
Според мен е безсмъртна реплика...!!! guru ;) :krkanje:
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Чвора

• Пустиняк
Ндааа-коги помоли Цветана Манева-она играаше неква следователка заедно с Любо Чаталов и Стефан Мавродиев-да излезне от кабинета-и тогива каза тиа думи де Уйна ги цитира.... thanks thanks thanks
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

apostolicia

• Гостенин
По моему Кумичката немаше предвид у таа тема да изреждаме кои са култовите реплики от юбимите ни фюмове. Се си мислим, че очекваше дискусии връз них и подаде не слочайно бъш таа реплика с рикията. Щото мое да сме жандармерия и партизани, мое да сме добри и лоши, мое да сме левски и цесека, мое да сме бели и чърни, ама пред извечните народни ценности сички сме равни! Мда! Такива ми ти работи, Андрешко!
Активен

Чвора

• Пустиняк
Тоа филмец -НЕочаквана ваканция-всъшност главните герои са полицаите,а не партизанете.И всъшност показва,за тоа къде има очи ,че орат и преди 50 годи и сеги са едни и същи ;) ;D
Активен

apostolicia

• Гостенин
Я даже би расширила манко источниците на култови реплики с те таа, къде ми е любима за секакъв случей - она изразява къкто учудване, така също мъка, така също присмех и цела палитра чуфства.
"Боже! Колко мъка има по тоя свет, Боже!"
Активен

Страницата е създадена за 0.094 секунди с 22 запитвания.