Живот в Северозапада - там където е сърцето!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: подписа на Бисерчока  (Прочетена 10588 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Бисерчока

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1841
  • душманин
подписа на Бисерчока
« -: Септември 28, 2011, 11:38:17 »
Те тука  ора от форума ми праат забелешка ,че  нги не аресва картинката ми у подписа.И понеже сички въ уважавам,па на мене ми аресва мачката къ ги гняса псето,сакам да напраа ено допитване до вазе?
Спорет резултатите от анкетата, че се решава съдбата на картинката до неколко дена   :green:
С кебапчета нема да ви рана,кой сака да гласува :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:
Активен
Я т'ва де ми пречи на пиеньето..ич не еба да са занимавам с него.

пергишин

• Гостенин
Re:подписа на Бисерчока
« Reply #1 -: Септември 28, 2011, 11:40:07 »
Епа кату нема да даваш кебапе къ да гласуват ората
Активен

svetoslavt

• Гостенин
« Reply #2 -: Септември 29, 2011, 12:41:05 »
Я гласувах,да я маанеш!Мене лично ми не пречи грам,ама момите дома надничат,кога съм във форума и мъничката пита,кво праи псето на мачката?Я тактично мъча да и обясна,че си играат,а големата не пита!Тя знае,ма ния с майкя и са чустваме,малко неудобно.Ма прави,кво си знаеш де!Тя и мъничката,още малко и  ше запре да пита.
Активен

Kapitana

• Гостенин
« Reply #3 -: Септември 29, 2011, 02:40:21 »
Я гласувах за друга мачка, песа требва да смени малко, че таа ги разбрида от ебан. Примерно неко рижава ели па сиамска да ги сцепи и неги и те така, неговата работа си а такава, да ги поебва мачките, па на кой му не аресва, да ги не гледа. Требва да туриме точка 16 години...
Активен

svetoslavt

• Гостенин
« Reply #4 -: Септември 29, 2011, 06:47:55 »
Тва с червената точка е идея!Ако мое да са сложи една,така мининка,да скрива съществената част от акта!Я съм ЗА!
Активен

Юбопитка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3257
« Reply #5 -: Септември 29, 2011, 07:42:47 »
мене ма дразни и гласувах протиф само щото си пуснал анкета. Ако не беше отворил въпрос нямаше нищо а ти кажа що уважавам свободата на ората да са изразяват как намерат за добре ;D обаче нали ма дразни картинката, та като я вида, гледам да прелиста по-бръже надолу та да са маане и така ти не чета особено фнимателно писаниата :-\
Активен
"....животъ иъ прекалено кратак да го прекараме в мразене , борчове , сгибанье , притеснениа и кофти ора" Ям.Тц.

Вая

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1325
  • ревла
« Reply #6 -: Септември 29, 2011, 08:10:29 »
Я не видим никакви подписи, изключила съм ги от настройките (Не показвай подписите на другите потребители), щото ми пречат да чета постовете и общо зето ме дразнат.
Активен

onufri

• Гостенин
« Reply #7 -: Септември 29, 2011, 09:16:37 »
Еш! Не съм знаял, че има такава опция. И я така ша направа!
Активен

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4591
« Reply #8 -: Септември 29, 2011, 09:28:49 »
тава я много полезна опциа. примерно на работата монитора ми я по-миничък и с големите подписе треа да връта колелото на мишката с двете ръце  ;D иначе у назе на 22 инчовиа немам проблеми . Па конкретно тоа подпис по самото му същество ми не пречи . но ще сложна отметчицата тука на работното место , за да губа по-малко време в преврътане и да оптимизираме четеньето и работния процес да не страда чуствително.
Активен
"Самурай без меч е като самурай с меч , само че без меч " - древна японска мъдрост

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8439
  • Život brže prolazi
« Reply #9 -: Септември 29, 2011, 09:38:53 »
Я естетически ми е през дедовиа мачката. Ма технически- Бисерчок ти тиа килобайтове за нищо ги немаш бе  ;D има ора къде ползват секакви мобилни устройства, не са сички се курдисали пред големиа сандък дом-едно че неко път се плаща на килоайт, друго че таа анимациа забива, я оня ден пущи немобилната версиа да видим неква  снимка и оно като зе да запецва тоа подпис и не моо мръднем страницата:no:
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12937
  • Лижанин
« Reply #10 -: Септември 29, 2011, 09:52:43 »
+1 за Крокича, мене мачката ми не пречи, гласувах да е смени вече, таа не напълни ли са  :green: тва тавари излишно, у много фороме има правила за размера на тиа картинки и подписе...
Активен

Маруца

• Гостенин
« Reply #11 -: Септември 29, 2011, 09:54:02 »
па по принцип гледам че големите подписе с картинки и 4-5 реда писано одоле са безсмислени що я ги не чета ич...сал ма бръкат що некой път са по-големи и от самия пост и он са не види ... ;D
Активен

манечкио Кошер

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9675
« Reply #12 -: Септември 29, 2011, 09:58:23 »
Не пречи ми картинката , па незнам и колко тежът тиа байтове такова още не съм носил , ма Бисере ща замола ако са обягни таа мачка да ми запазаиш ено мъжко , тоо тамазлък ша да е добар кръстоска м-у недобит пес и проскубана мачка  ;D
Активен
Дрът уй и дръто куче са не прескачат, що са не знае кога моа са дигнат и да те уапат ! - източник Плъотрепач

Оджака

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23342
  • Кулченин
« Reply #13 -: Септември 29, 2011, 09:59:14 »
Не пречи ми картинката , па незнам и колко тежът тиа байтове такова още не съм носил , ма Бисере ща замола ако са обягни таа мачка да ми запазаиш ено мъжко , тоо тамазлък ша да е добар кръстоска м-у недобит пес и проскубана мачка  ;D

ахахахахахахахахахах, алтав сиииииииииииииииии
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11303
  • Бау!
« Reply #14 -: Септември 29, 2011, 10:08:55 »
Да са маане! Не на издевателствата срещу невинни маченца!
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

Страницата е създадена за 0.076 секунди с 23 запитвания.