Живот в Северозапада - там където е сърцето!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: ПРЪДНЬЪТЪ КАТО ЧАР В ЧОВЕШКИЯ ХАРАКТЕР  (Прочетена 26372 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ДедA ви

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 508
А не я съдете жената,може да не а нарочно ,ми алката да н'гиа лабава и да не моа задръжа! :smeeeh:
Активен
Ша запра а пиа,коги Джони Уокър запре да Оди!

rashkoff_04

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 395
У ДАП-а къде беаме на стаж куто ученици имаше един шефьор, викаа му Кендзо.
Един път у обедната почивка сме седнале да обедваме, а он турнал на две мачета да едът до назе.
По едно време така са изреза, та  мачките побегнаа на две страни. Куто тегива редко съм са смеял.:tazz:
Активен
Убаво а таа жена пиеньето...

преоданец

• Гостенин
Re:ПРЪДНЬЪТЪ КАТО ЧАР В ЧОВЕШКИЯ ХАРАКТЕР
« Reply #167 -: Август 10, 2013, 06:29:59 »
 :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh: Тава си а било джунбиш!
Чето па се сети коги гледа един женски стафордшир замалко дом стана подобен панаир. Да са не унасам у детайли бе земал една стафордширка да а гледам 20 дена докъде а закарам на брачеда. Кучка макя си ебало, красива да а нацукаш ча, голема и здрава куто пееливанин, гръден кош куто буре за рикия... Па а водим секи ден по квартала и секой цъка с език и са радва, най вече един кошия кучкарин, ма он знаа-полека поманко, поговори и даде ръка да подуши, абе сприятелиа са некво. Секи ден куто са видим а гали и са радва куто на детенце. Убаво ма у въпросниа ден па на среща и отдалеко и говори и са радва, а она посвикнала и връти опашка и она му са радва. Остави он чантето на пльочките и кво са наведе да а гали и клека пред неги и куто са изреза еднаж, за вазе лъжа мени истина, раздуа пепеяка оди земьата! Незнам бъш къ реве гявол коги го ръсиш със светена вода ма сигур а същото кво изрева тоа дзвер. Че куто рипна връз ньега немом да сварим да опиням синджира, къ съм а фанал незнам... Оня легна на гръб и немо мръдне, я настрана с онаа бесната едва а дръжим що тегли куто локомотива на пианиа влак. Яле дръпна я и а връза за дирека и отодим то да го видим жив ли а, не а ли. Збута го и тръгвам да го дигам а он само рече да го оставим да земе въздух, реко че са а насрал ма он човеко рече че говното така му са а дръпнало че цела недея нема нужда да оди да сере. Окопити са он стана, гледа па рече "Тава женските макята си ебале... Но и дом коги пръднем жената кълне, ма таа направо ма изеде!"
И така, следващи дни коги ни види па и са радва ма не доажда, а онаа откачената само кво го види и почва да ръмжи едно глухо и басово и го гледа куто транжор трупно месо...
« Последно редактиранье: Август 10, 2013, 06:32:10 от преоданец »
Активен

Марчето

• Гостенин
« Reply #168 -: Август 10, 2013, 08:34:06 »
Даааам,несполучливия опит на природата да направи от задника музикален инструмент :green:
Активен

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17577
  • гньетена с култура
« Reply #169 -: Август 10, 2013, 08:42:19 »
 :smeeeh:
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

буля Иваница

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9456
  • АЙЛЯК!
« Reply #170 -: Август 10, 2013, 10:10:09 »
 :smeeeh: :smeeeh:
Активен

мааму стара

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1561
  • ич не биам на кво ударам
« Reply #171 -: Август 10, 2013, 01:38:44 »
          Азе бе писал некъде, един мъж къ да изпробва жена си дали гу убича-истински!?
Легат си, завити с юрганя... нашия ѝ отвлича вниманиету и са ирезва сас сичката възможнъ ароматна мощ и сила, завива през главъ жена си с юрганя... и по реакциата преценява: - убичъ мъ, не мъ убичъ...
Активен
шафьорлъка е майсторлък, а не курназлък...

Пали си мигачете, а'ти не запалът свещ некъде!

манечкио Кошер

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9675
« Reply #172 -: Август 10, 2013, 01:57:42 »
А дали а див на кучумински гъсак  ;D
Активен
Дрът уй и дръто куче са не прескачат, що са не знае кога моа са дигнат и да те уапат ! - източник Плъотрепач

преоданец

• Гостенин
« Reply #173 -: Август 10, 2013, 04:56:38 »
Е то убаво Василе, ма мойта ако а пробвам така и после че трбва да си дирим нова, нема да оцелее...
Активен

regreed

• Гостенин
« Reply #174 -: Септември 22, 2013, 08:09:16 »
Бе, приказвайте си, ма тава си а природа! На секи моа се случи ...
Истории - колко щеш коя от коя по мерузливи, ма и я съм правил шашкънии.
Набърже:
- Живееме у Дружба на квартира с Кака, ма квартирата тесна секи си има по ена стайчка и ползваме опща кухня. Вечерта след обилно гньетене съм се излегнал доволно куто манастирски мачък и зяпам формула 1 по чанел спорта, а Кака рови нещо на конпа...
Нагньел съм се здраво и ми се пърди та се не трае, ма съм се притоплил и ме мързи да станем да идем у банята и си мирвам. По ено време Кака  се присети, че сака да гледа некаква сапунка по талавизията и почна да ме ръга да станем да легне она отпреде.
 Бута ме она, я се сецам и нещем, по ено време приседна открая и зе да ме бута навътре у кревата с дирника, ма я па съм сее запънал куто голем камик и не мърдам! По ено време, кво я фанаа Карастанчовите, и куто фана та рипна трупешката въз мене, и я къто не съм очеквал нещо таково, се изпущи, и... като се изреза! Като петнефес конь! Ча одеялото отфръкна до тавана...
... Е после - нищо! Сърди се целата вечер, отвара да се проветри, па и мина!  ;D
Ма къ е рекъл лирическиа герой:
- Човещина, мож ли го задържа !
Активен

уйна

• Пустиняк
  • гньетена с култура
« Reply #175 -: Септември 22, 2013, 01:42:44 »
 :smeeeh: :smeeeh:
Активен
Ние сме ора естете.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Гривяк

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5718
  • Чака, бега, мЪчи ма!
« Reply #176 -: Септември 22, 2013, 02:25:28 »
 :smeeeh: :smeeeh: Таа тема все я подминавах, ама то имало интересни случки - за малко да ги изпуща! Тц тц  :smeeeh:
Активен
"Северозападът е консервативен, а аз съм северозападен." колегата Фенерски :)

киликанзер

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1268
« Reply #177 -: Октомври 01, 2013, 07:44:10 »

Па послем нек си викат, че жените дискретни били... 
Фъшнята й пу опърделение дискретна!
Активен

киликанзер

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1268
« Reply #178 -: Октомври 02, 2013, 07:56:15 »
http://www.dnes.bg/health/2013/10/02/cherniiat-piper-pomaga-pri-gazove.201343
ей сега ще му сипя на бобеца една шепа черен пипер да видим кой ще надвие!
« Последно редактиранье: Октомври 02, 2013, 08:05:53 от kilikanzer »
Активен

уйна

• Пустиняк
  • гньетена с култура
« Reply #179 -: Октомври 05, 2013, 05:57:03 »
:smeeeh: :smeeeh: Таа тема все я подминавах, ама то имало интересни случки - за малко да ги изпуща! Тц тц  :smeeeh:

Мани ти  ;D Те сега са сетих за една случка, кога бех за пръв път у Германия. Бачкахме на ЕКСПО 2000 и една вечер се прибираме с колегите. Качиле сме на един голем ескалатор, возим са и са шашавим. Пред назе - група немци. По едно време тоа, къде беше най-отзаде така са изреза, че ние занемехме  :-X :no: А една колежка от Пловдив, много бойна мадама, вика с много красноречив тон на български - брао бе, гомнар/демек, говньо на нашенски/. А оня са обърна и с една виновна физиономия и каа Entschuldigung  :-[ извинява са, тоест.  ;D
После, като са качехме по ескалаторите, все са бъзикахме с Мая/колежката/ за тоа случай.
Активен
Ние сме ора естете.

Страницата е създадена за 0.237 секунди с 21 запитвания.