Живот в Северозапада - там където е сърцето!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: ПРЪДНЬЪТЪ КАТО ЧАР В ЧОВЕШКИЯ ХАРАКТЕР  (Прочетена 26371 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

masok

• Гостенин
опасное тва май мое се усереш ;D ;D ;D
Активен

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
знам един каде от спанье да го дигнеш и да му каащ да пръдне 20 пъти, пръди ги и продължава да спи
Активен
жената Я  и приятели  

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Бах тоа огат!Он лааз има колит?
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Иво - Шулеца

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 249
Яла те сега един приятел ми вика кво му се случило неска.Некъв негов колега пръднал,уригнал се и лъчнал едновременно :)
Активен

Самотока

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23737
  • душманин
ако беше умазал и напальонките /долни гащи до коленете/  - щеше да а съвръшено ...
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

nerezo

• Гостенин
да ви каам я една случка .един път къ си седиме у един прияятел и единио пръдна а другио като вика
-ебах тааа гад вика баш че ли нещо е умрело у нега ама преди тава са е изсрало а я накколенчих!!
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14154
  • Под прикритие-с разкритие!
Не требва да са заборава поговорката че требва един гъз могу пъти да са насере, дока са научи да пръди куто ората!!!
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Плъхоубиец

• Гостенин
О-о-о, Дръмоне, велико е тава!
Я че ви каем един случай: Връвиме си из пазара я и един приятел од село, а надире одат жена му и една ньойна приятелка. И оня като земе та се изпръди насреди ората, ама като конь! Изтъне озоновиа слой. Секи зе а се споглежда, ама у нйему нема срама, обръна се и каа: Амааа оооооу! Неа ли те срамота така да пръдиш ма!"
Активен

masok

• Гостенин
пръденье различно,неко път се пради на често звучно и без миризма,друг път се редува тънко и леко миризливо с звучни,отгласъци без мирис.ма има пъти коги само леко рече ПЪК,ПЪК е те токива е страшно я се ежа по грабо,нема такава смрад ча тапети ми се засрамват :o ;D ;D ;D ;) ;)
Активен

Плъхоубиец

• Гостенин
Има и фусканье по търлъци. Оно е по-скоро аргон, азот и прочее неутрални газове. Ама има и зарин, зуман и хлор-пикрин, тава е страшното! Палил ли си е некой пръдоча?
Активен

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17577
  • гньетена с култура
мали, ама сте голема работа, ей  ;D
чета ви туканка и са заласвам   ;D ;D
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Иво - Шулеца

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 249
А съм пробвал да а палим пръднята ама толко силно пръдна че угаси запалката :)
Активен

Самотока

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23737
  • душманин
другиа пат пробаи със бендзинова гурелка - ама напраи суи тренирофки пръвом - да не залиш гащите и да изгориш космите на гъзъ
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Кире_Гръчата

• Гостенин
я имам един прияцел дека може да пръди зорлем ... поема некак въздух , свива си тумбако и пръди - се едно а-ха да се оригне, ама пръди ?!?!

оно му викаме анален екзорсизъм на тава
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Мен таа пръдня нещо ми а смрадна тука.Пишемо за ньой ма вело такова.Не моа ни улене така да стане арна приказка.Тава ме навежда на мисал,че не смо ча такиви големи пръдльовци,а така лаф да стае.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Страницата е създадена за 0.078 секунди с 21 запитвания.