Живот в Северозапада - там където е сърцето!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: ПРЪДНЬЪТЪ КАТО ЧАР В ЧОВЕШКИЯ ХАРАКТЕР  (Прочетена 26390 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ebagodagoeba

• Гостенин

Оня ден кат ма напънаа едни газове, разбрах че моа да исфира окол 5-6 тона на пресекулки.
Много са уплаших като разбрах че от целата таа музика може да се получи нова чалгия и от тогива внимавам как ги пущам.
ПРЕДПОЧИТАМ ДА СА ПО ТЕРЛИЦИ.
Активен

Плъхоубиец

• Гостенин
Од пръдоча верно моа излезне чалгия, ама ако се и опущиш у гащите, че конкурираш некоа творба на съвременното изкуство. Оно съга от секо говно прават култура.
« Последно редактиранье: Март 12, 2009, 10:19:51 от Плъотрепач »
Активен

Самотока

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23743
  • душманин
миналата седмица  на службата ядо нящо по зривоопасно и седна да извръла урана куту одработено гориво - ама така са изряза - с гуулема компресия - а па в тоа момент неко миеше некви чаши и от гръмежа заебааа чаши лъжици и избегаа ... зор ми - и съга като са разминавам в калидора с некои ма гледат със  стра  ...
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

pep4o_berk

• Гостенин
Нали знаате-Добър чвек лоши работи у ньего не дръжи ;D
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Ей оно що ти душа сака оно си требва.Само да се не окаже че душата ти а излетела през гъзъ и да зафанеш през просото,ще тагава само с една гола пръдня нема а се опраиш.Че оно од воздишки нема ползу,през гъзъ ели през устата се таа,ако человеку се не уземе у ръце и ги не отдели.После га сичко ти а на ред мое и да си пръднеш, ма некаде по на завет да ти не односи душу на къде другите,що че ти прифанат од късмета.Ора за тава вардете си дунятя да се не меша со пръднята,що с къф се збереш такъф стааш.Ако ме разбирате че знаате - оно чушката си а чушка,а домата домат;И еното си требе и другото ми си има место къде се тура секо.
« Последно редактиранье: Март 13, 2009, 12:28:45 от Avaram »
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Самотока

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23743
  • душманин
Ей оно що ти душа сака оно си требва.Само да се не окаже че душата ти а излетела през гъзъ и да зафанеш през просото,ще тагава само с една гола пръдня нема а се опраиш.Че оно од воздишки нема ползу,през гъзъ ели през устата се таа,ако человеку се не уземе у ръце и ги не отдели.После га сичко ти а на ред мое и да си пръднеш, ма некаде по на завет да ти не односи душу на къде другите,що че ти прифанат од късмета.Ора за тава вардете си дунятя да се не меша со пръднята,що с къф се збереш такъф стааш.Ако ме разбирате че знаате - оно чушката си а чушка,а домата домат;И еното си требе и другото ми си има место къде се тура секо.

нищо не можа разбера от тава къде го написа - извини баче Авараме - ...
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Я не за тебе душко,ти си си пръднал на точното место.Онаа с чашите неа случила на време и место къде да ги мие и е смесила понятиата.
За тава ти са не срами,она да се кута що а отишла у чуш дом .
    А тава предньото го написа за характера на човека и пръднята-две различни човещини,ма сека със свойте си особености и да не се мешат че е опасно.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

riva

• Гостенин
Тази тема е уникална ;D
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
А ти благата?...Попръдаш ли си по некогиш,ели го стискаш да ти искочат дзерклите?
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Иво - Шулеца

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 249
Мале я сега нали постим.Ебало сиа мамата с пръднята.Уно по-точно не се пръди ами се пофусква ама тоа треволяк къде съм го изел къ мерише мани мани направо спим на отворен джам :).А па сабале като станем и дернем подигам юргана и мачката отвааа у другата соба :)
Активен

Оджака

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23342
  • Кулченин
епа благо теби, щом и кревета ти не я избягал дорде спиш, значи има кво още да са мъчиш, яж повечко и дръж печено
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Иво - Шулеца

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 249
А па кво ми се едът мръвки и свински чирва мани мани.Нали прайм пици у една пицариа па там готвача като прай едно месо така го залива и го пече като по фюлмите - а мене лигите ми течът.Ма съм се зарекъл да го еба да ги изкарам кво ще да става
Активен

Оджака

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23342
  • Кулченин
дип че не съм дом, да ти бя показал едни снимки от предпоследното събиране у старата къща, ка съм фанал с машите едно варено чиравце от една тенджура и баш го муам в печката да са жарне на въгленчето те така за секунда две и да са почерни и после о мамооооооооооооо, па що съм тумбак, епа ка да не съм като то благо па благо
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
дип че не съм дом, да ти бя показал едни снимки от предпоследното събиране у старата къща, ка съм фанал с машите едно варено чиравце от една тенджура и баш го муам в печката да са жарне на въгленчето те така за секунда две и да са почерни и после о мамооооооооооооо, па що съм тумбак, епа ка да не съм като то благо па благо
стига бе че на shulio моа да му стане нещо  ;D ;D ли е момченце
Активен
жената Я  и приятели  

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Абе, а моа ли некой да пръдне и да се узригне едновременно?
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Страницата е създадена за 0.194 секунди с 20 запитвания.