Живот в Северозапада - там където е сърцето!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Страница с поезията и разказете  (Прочетена 10458 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8439
  • Život brže prolazi
Re:Страница с поезията и разказете
« Reply #15 -: Януари 28, 2011, 12:41:48 »
Оо, нема да упущиме, че пулбикуваме. Тва за приказката а млого добор.
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21569
« Reply #16 -: Януари 28, 2011, 01:23:56 »
Приказката си е класика,убаво че потсети за ньеа ;)
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Маруца

• Гостенин
« Reply #17 -: Януари 28, 2011, 01:47:23 »
Бачи Краско, браво имаш от мене... :)
И приказката и стихотворенията ми аресаа.  :)
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Život brže prolazi
« Reply #18 -: Януари 30, 2011, 01:37:12 »
Сайта с допълнен с новите попълнениа- имаме и 2 нови автора - Аварам и Краси.
С тава станаа 17 автора - голема работа сте.

сакам да се извиним на ренген ганг - он е толко продуктивен, че не смогна? да издирим у укачим сичките работи къде е пущал. Затава съм го напраил сътрудник на сайта - може да публиукува кво сака от неговите работи по ньегово успотрение. Пароляка и т.н. ртребва д а му дойдат по емайла.
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12589
« Reply #19 -: Февруари 05, 2011, 12:06:00 »
Тава го пуснах у "Новини от Резервата" тия дни, ма некой моо да го е упущил. Има много пишещи ора тука, та ако има мераклии моо да си пущат творенията за конкурса.

Цитат
Община Мездра и комплекс „Дядо Йоцо” обявиха конкурс за разказ

Община Мездра, туристически комплекс “Дядо Йоцо гледа” и Съюзът на българските писатели обявяват конкурс за разказ. Няма възрастови и други ограничения за участие в инициативата. Разказите трябва да са до 5 печатни страници, в три екземпляра. Те ще се изпращат до 20 май 2011 г. на адрес: гр. Мездра 3100, област Враца, Общината, стая 211, за конкурса.
Разказите трябва тематично да са свързани с обичта към родината и преклонението пред нейните красоти.
Конкурсът е анонимен – в плик се поставя по-малък запечатан плик с данните на автора. Първа награда е 800 лв., втора - 600 лв., и трета - 400 лв. Ще има и две поощрения от по 300 лв.. Наградените ще бъдат обявени на 26 юни 2011 г.
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #20 -: Февруари 05, 2011, 10:12:51 »
Я требе да си издирим разказите, че съм ги наметкал по темите и не повним койо къде.
Активен

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4591
« Reply #21 -: Февруари 05, 2011, 10:52:11 »
за да не карам никой да го прай, възможно ли я аз да издирим сички разказчета дето сички са писале за СЗ дзен   ;D  и да ги пратим на некой от вазе на имейл па да им се напрай там разделче ли секциика ли гардиробче ли ?
Активен
"Самурай без меч е като самурай с меч , само че без меч " - древна японска мъдрост

apostolicia

• Гостенин
« Reply #22 -: Февруари 05, 2011, 11:10:04 »
Вазможно я! Я с големо удоволствие ша напраим квото са изисква. Мейло ми сички вече го знаат - elilozanova@abv.bg
Активен

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4591
« Reply #23 -: Февруари 05, 2011, 11:28:41 »
благодарим! довечера ще са разровим , че съга гледам ботурешки и имитирам че работа , та да ма на фанат верно да работа нящо ;D
Активен
"Самурай без меч е като самурай с меч , само че без меч " - древна японска мъдрост

Чвора

• Пустиняк
« Reply #24 -: Февруари 05, 2011, 12:01:31 »
Па но темата си а отделна-СЗ дзен,лаас там ша ги дириш ???
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

Самотока

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23621
  • душманин
« Reply #25 -: Февруари 05, 2011, 12:54:06 »
СЗ Дзеня си е отделна темица и така требе а си остане - тиа убовите рабути требе а са невидими лесно за очите - тама у онаа темица храбрите монаси и мдрите сенсеи кротко си прикаат притчи и мъдрости оградени от геиши и други убавини е нядигат паници плни сас вино и опитват юта рикия и чекат да доде просветлението - въпреки че они вече са го получиле ма още не го знаат ...
« Последно редактиранье: Февруари 05, 2011, 12:56:19 от Самотока »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Чвора

• Пустиняк
« Reply #26 -: Февруари 05, 2011, 01:01:24 »
они самите са просветлението -просветнали са от вино и рекиа и са станале на бели прозрачни нинджи :ninji: :smeeeh:
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Život brže prolazi
« Reply #27 -: Февруари 09, 2011, 11:23:55 »
Стрраница с литератиурата е спрена за неколко дена що провайдера е абен и има некакви проблеми къде и он не знаа кви са.
Разправат че от северозапад.орг се давал много зор на процесора нги, и по метода на изкючването сакат да го дират, да ги заеба у клесовете смачкани, papa
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #28 -: Февруари 09, 2011, 12:06:09 »
Лелееее...Дали сме млого зор на системата ли?Глей кви дзверове сме.Да създадеме такова главоболие?Нее истина.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

SPEEDER

• Гостенин
« Reply #29 -: Февруари 10, 2011, 01:39:06 »
Абе, оти не мом да пристъпим у тоа сай? Дава ми те таа простотиа, да опалеа

Forbidden
You don't have permission to access /literatura/ on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Активен

Страницата е създадена за 0.055 секунди с 21 запитвания.