Живот в Северозапада - там където е сърцето!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Най-шашавите неща, дето съм правил  (Прочетена 20755 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Магарийка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1093
  • Я съм си Я
Re:Най-шашавите неща, дето съм правил
« Reply #15 -: Април 20, 2010, 03:50:10 »
манко ви а било с пръчката ....верно сте биле шашови дечулига.  :o
Активен
Мога и дявола да оправдая.....за пред мене си

vilarin

• Гостенин
« Reply #16 -: Април 20, 2010, 03:52:11 »
:o

Ебаго, верно сте биле за прибиванье  :o
Оооо,кака!Они родата,викаа на макими,че немоа ма утчува!Я дечели куту миничък,съм имал въгърец у дзадника!Ма лошото а що май и до сЪга а така!Еба ли гу?
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8439
  • Život brže prolazi
« Reply #17 -: Април 20, 2010, 03:56:55 »
Тоа па 3 бири...Я беаме пошли на нова годин на 100 километра, по напълно заледен път, и не моаше се кара с повече от 40. По време на новата годин валеше през целото време снег и накраа даже се прибрааме наобратно- само че кара жената що она беше само на едно-две шишета шампанско...ма Я тва го не броим за шашаво...

знам един къде се прибира дом на около 20 бири от некакъв селски празник и полицаите спираа сички на изхода и питаа дали си пил. Оня казал не съм и тиа му казали, айде карай тогава.
Активен

Kapitana

• Гостенин
« Reply #18 -: Април 20, 2010, 04:31:47 »
Темата не е за бъзик или фалба, а за шантави неща, така че напълно са вписват суицидните намерения и опити... Добре че не сте успеле да идете на оня свет, че сеги немаше да пишете туке... Ма нали знаете, сички сме за тама един ден  ;D ;D ;D

Пущиле ме отпуска от казармата 1994, същиа ден биеме Германия у САЩ с 2 на 1, я съм окачил без книжка - щото книжките ги дръжът у казармата - на баща ми жигулата, вътре съм натоварил още къде 7 дзвера, приятеле, домръзе ме да карам, щото требваше да рескам бирица и дадох на едно лапе на 15 да седне зад волана, я до него и пиеме и ревеме от кеф по улиците на Бела Слатина... По едно време насреща патрулка. Бръже с оня си сменяме местата, ма те ни виделе.

Лейтенант еди кой си, документите за проверка. Нема документи, нема гявол, отвътре смръди на алкохол, не може да ни преброи... Не знам колко провинениа беха. Ама сигурно и ченгетата беха тоа ден на кеф, та ни пущиха без глоби и нищо.

От тоа случай и после от един друг са срамувам, що съм бил пиян на кирка и карам автомобила. Отпред дискотеката на Попица се качваме с приятелете на москвича нашиа, немаше резервоар, а туба с бензин и маркуч до у неги. И я не моа да ода из пътя, ма шофирам. С не повече от 40, що ми а мил животеца.

А от училище вече като даскал с 4 години стаж директорът пущи офицялно наказание с предупреждение за уволнение... ма тава вече е съвсем различна история. Я изобщо съм разбрал, че с шефове над главата не моа да виреа...
Активен

Kapitana

• Гостенин
« Reply #19 -: Април 20, 2010, 04:37:58 »
Сетих са за една голема простотия. На 16 съм и бачкам летото у пашкулната у Бела Слатина. Един ден ни турат у един камион, ма не у кабината, а отзаде на открито, ша товарим по селиата пашкули с още един. Камионя тръгва. Стигаме некво село. С оня видееме една черница, набрааме си дуди у една щайга. Мого дуди.

И камионя тръга за следващото село. И ниа с целиа си акъл почваме да фръгаме по една шепа зрели дуди отгоре връз предното стъкло на сека една кола, с която се разминаваме... И по едно време насреща тир. Викам на оня дай целата щайга. Сигурно кило дуди на дъното. Разминаваме се, дебна момента и пльос, на стъклото на тира отсреща... Нашиа камион връви бръже. Гледаме надзаде, тира запре насред шосето, вече на около 150 метра от назе... чуди се да ни гони ли, кво да ни праи... ние замръзнааме... Размина ни са, не ни гони. Идиоте големи.
Активен

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #20 -: Април 20, 2010, 06:20:20 »
Апа я ще да запалим блока. Бех шебек, у времената кога бендзиня беше дефицит. Секи се запасил с туби, повним че се чекаше по едни километрични опашки. Я и един щурак зехме половин кило и че мориме плъовете у магазата. Сленаме доле, олискахме скалите с бендзинь и палнахме, та да избегат гадините от пушилката. Добре, ама онова като букна, един огень, едно чудо... И на назе ни отрезан пъкя за отстъпление. Я се сети, та имаше некакъв песък- гребем със шаки и фръгам на огеня. Он се задуши и угасна. Ние бръже издръснахме навънка, а съседите след 2 минути се сбраа. Излъгахме ги, че едни батковци са фрълили димки. А един съсед зе да се вайка: Лелеее, имам неколко туби у магазата, добре че се не запалиа." А я като чу тава и щех да се напикам от страа.
Друго шашаво нещо е, че при игра на фунийки на едно момче му забих фунийка в окото. Уплаших се, изфрълих си тръбата у кофата и се скутах поди леглото. Добре, че не беше у зеницата, та му се размина, нищо му немаше. Пак друго нещо е, че прибихме един плъъ и го оставихме на козирката на блока. Добре, ама един ашлак реши да го земе в училище. Ние с другия плъомор му го свихме у един плик и он го зима. Отиваме на училие и по едно време спират часовете, сички излазат у калидорите и една суматоха. А оно кво: тоа да земе нашия плъъ и да го турне на директорката у чантата.
Едно друго нещо- с братовчед ми отиваме за гъби бъш връз бившите ями с говна на ТКЗС. Ти одиш и оно ти мръда поди нозете. Оня като рече "жвааак" и до гъза улезна у говната. а оно длибоко, направо се давиш. Излекох го, а он вика: "Малиии, съга че ми мерише на уйови глави".
Активен

nikoia

• Гостенин
« Reply #21 -: Април 20, 2010, 06:24:21 »
 ;D ;D ;D

Мда, от Ники очаквах най-ного  ;D
Активен

Ваня от Враца

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2108
  • Я па я!
« Reply #22 -: Април 20, 2010, 06:36:21 »
Ебааа колко откачени работи си правил бре Ники! а па сам сигурна че има и още... ;D ;D ;D
Активен
Я му говорим...оно си рупа ли, рупа!!!

masok

• Гостенин
« Reply #23 -: Април 20, 2010, 06:39:40 »
ха.най шашавото нещо беше на един пръви април.маничък бех,ма викам на брат ми ша земем ножлета ша ги намажем с червена боя .и кат дойде мама ша се престорим че сме се заклали.(демек да я излъжем жената за 1-ви април :))........седим на  терасата я чекахме се връне ;)поедно време я мернаме ,отидоме у хола и лекнаме на земята един връз друг ;Dс ножлета у ръце.........и она влезна ,ние не мръдаме........и кат викна абе заплеси с тава шега прайли се бре  :) :)та изедох неко шамар що са знаеше иницуаторо ма има и смех де :)и днеска кат се сети и е смешно и малко незгодно ....ма дечурлия кво толко,памет никва ;D ;D ;D
Активен

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4591
« Reply #24 -: Април 20, 2010, 07:25:55 »
Азе като бех миничък към 5-6 клас само ойках насам натам по гьоловете и са мъчих да фана де що вида живо (бех малко като тоа Стив Ъруин каде умре от оня скат) не мъ беше стра от нищо само от паяци и то ако ма изненадат и ма полазат. Та успех да си фана една змя от тия водните каде не са отровни. Не беше много гулема че гулемите бегат куту видат човек а таа си беше мининка още и глупувата към 20тина сантима некаде. Та реко да са пофала на дечурлигата у малътъ. Ама уж да са пофала и докаде са усета аз ги гона с змята и ги плаша. Те врещът и бегат а азе по тя. И в те тоа момент сфръшиа мойте 15 минути слава. Виде ма баба, азе са уплаши и прибра змята у джеба. Да ама тя видела сичко и като ма фана и уби и земета поди мене,слече ми панталонете и зе да ги гази да убиа змята и после па ма би че ми са беа умазале панталонете.
Активен
"Самурай без меч е като самурай с меч , само че без меч " - древна японска мъдрост

besniamiziq

• Гостенин
« Reply #25 -: Април 20, 2010, 08:11:38 »
па я 1994 г. зех и фрълих една бомба на едни цигане на таваня , добре че беше паднала на таваня на некаква вътрешна пристрайка за баня от цимент...  ;D ;D ;D беше напрайла 70/70 дупка и беше фрълила цигли на близо 50 метра по покривете на ората...  ;D ;D ;D тиа после са иселиаа и ги нема кади 5 годин и са вранаа за около едно лето ма я па ги посетих и до днеска ги нема вече ше снимам къщата ка саа суринала вече от времето... распраамго тава от мина много време па и они у Мизиа след време лек полек разбраа, че я сам напрайл таа шъшканиа и те така те... неа тайна вече  ;)
« Последно редактиранье: Април 20, 2010, 08:13:28 от besniamiziq »
Активен

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5386
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
« Reply #26 -: Април 20, 2010, 08:55:34 »
Абе убаво нещо са шашовите работи къде сме ги правиле като млади,ама убаво ли е да си шашав и на тиа годин като мойте.Бая се почудих дали нема много а се изложим,ако ме видите къф съм шъшкънин,ама се ме чопли да го споделим.Те,една вечер след апванье и пийванье,кво напраих.Реко да бегам преди тоягата-да не земе да ми сака жената нещо,я и предложих тутакси алтернатива ;D
« Последно редактиранье: Април 21, 2010, 07:45:11 от Черногледец Храбър »
Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

masok

• Гостенин
« Reply #27 -: Април 20, 2010, 09:05:25 »
е шашаф си ;D ;D ;D
Активен

Самотока

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23737
  • душманин
« Reply #28 -: Април 20, 2010, 09:17:40 »
ютре ще си дира иазе тикива гащи с надпис Лорд - доно да имат парашутки - не бои са баце сички сме шащкънье

требе отговорно да пумислиме за собствена СЗ модна линиа и шарки и десени

отговорно требе да се подгоди пръво към т.нар гуменици -
« Последно редактиранье: Април 20, 2010, 09:24:42 от Самотока »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5386
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
« Reply #29 -: Април 20, 2010, 10:52:21 »
Бе,ора,много ли се изложих с тава фото(само а го не види жената :-[)
Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

Страницата е създадена за 0.187 секунди с 23 запитвания.