Живот в Северозапада - там където е сърцето!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Най-шашавите неща, дето съм правил  (Прочетена 20752 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

преоданец

• Гостенин
Re:Най-шашавите неща, дето съм правил
« Reply #120 -: Август 30, 2013, 01:15:03 »
Венци това ша има да го доказваш,мале >:D

Чекай са збереме баце да ти опръжи яйца да едеш, после че говориме :green:
Активен

regreed

• Гостенин
« Reply #121 -: Август 30, 2013, 08:27:24 »
Сал да не са яйца на Очи, че викат че боли...   :green:
Активен

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1403
  • Излекуван работохолик
« Reply #122 -: Август 30, 2013, 08:59:59 »
Едно време в казармата ни изпратиха на работа в домостроителния комбинат в Добрич ...

Но и я у казамата един път се писа шофер и ме турнаа да карам една Газка. Неколко дена съм е разкарвал из градъ... Иначе не бе излъгал много, що верно има книжка, ама за лека кола, не бе професионалис. Не знам дали толко ми поверваа или просто немаше кого друг да турнат - ама ме напраиа шофер на бръза ръка. Иначе инциденти не съм допущил никакви де...
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

regreed

• Гостенин
« Reply #123 -: Октомври 01, 2013, 06:35:00 »
Днеска а студено вънка, не моа се работи, и да Ви разкажем една друга шашова история.
И така...
  Годината 1990, моя милост таман завършил и распределен у тогивашното столично предприятие "Ремонтстрой". Предприятието старо, занимаваше се със секакви дейности  произтичащи от името му, а я млад кадър на обучение при една ремонтна група изолаторджии у Завод Х.
 У завода цехове млого, бая млади мацки работеа, та матреял за задевка - колко щеш, ма тогива нашиа фанал друга страст - картите.
 Работи се кво се работи, на обед се спира за час и веднага след яденье се заформят едни турнири - страшна работа! Един ден обаче, иде началника на цеха и като зина - щел да ни натопи, че играеме карти, не сме си вършили работата, други глупости...           А целата работа ква била:
 -Човека строи вила у Софийско ма му требват майстори за парното, па му се не плаща, та се опитваше да ни респектира. От дума на дума, сичко си дойде наместо, и се разбраме съботите да одиме да вържеме търбите на котлето и да направиме изолация.
 Зима ни човека с Волга-та, закара ни на вилата ( Оно си цел палат ), налепиме търбите пущиме вода - сичко кво си требе, почерпи човека доволно и се разбраме у другата събута да довършиме, а он през тава време да земе стъклена вата за изолация. Мина седмицата - дойде събота.
  Фанах язе с колегата да бъркам замазката за изолацията на пльощатката а другия колега отиде доле да извлече чувалите с ватата да почнеме да навиваме търбите.  Нема го известно време, по едно време Асен (Така се казваше колегата) отиде да го дири, занема го и ньего...
 Повлече си и я да ги дирим, и кво да видим: - Тия двама шашкънье се заласнали от смех едва одат!
 - Кво е станало бе? - пита я, а они викат:
 - Йела да видиш!!!
... Е кво видох! При чувалите с вата едно от циганетата, общи работници къде беа на обекта се изакало, и си изтъркало гъзъ с ватата....                                   
И те така.   :green:

Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14154
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #124 -: Октомври 01, 2013, 07:00:28 »
 :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh: Циганиня ша да а бил интересна картинка...!!! :green:
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

киликанзер

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1268
« Reply #125 -: Октомври 01, 2013, 07:33:31 »

Когато дъщерята беше на около 3 годинки, нарисува къщата на цял лист от блокче. На къщата мъъъничко прозорче, в прозорчето едно още по-дребно човече от кръста нагоре :-) зад човечето нещо съвсем дребно нарисувано, изобщо не се вижда какво е.

Обяснения: това е нашата къща. Това е тати, той мие чиниите. Това съм аз, аз ги чистя. Това е мама, мама ги цапа.
Активен

буля Иваница

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9456
  • АЙЛЯК!
« Reply #126 -: Октомври 02, 2013, 09:29:39 »
 :smeeeh: :smeeeh:
Активен

Дръен Философ

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 693
« Reply #127 -: Декември 20, 2013, 02:04:42 »
Преди 100 годин га бех ногу млад се беа залюбил с една кръшна пернишка девойка дето техните не и даваа още да излиза га си иска, щото учеше в Софеа па и беше доста шашава по целата глъвъ. Та запознаа сме се ниа и аз викам да я изпратим до Перник един ден.. Та още във влака, между едни 2 вагоня пътнически са израдвааме яко. Она бее с една бела рокла на точки,малиий! Ма да не се отплесваме.И се почна тя тук, аз там… До тях живееха едни хорица дето сино им учеше в класическата и беше съоченик с един много добър мой приятел.. Та си викахме здравей-здрасте. Един ден аз у тех и тамън съм сгънал девояка на 17 по средата на хола коги се прибира баща и - миньор. Като се разлетееме, она се облича, аз надевам панталона, изкачам на балкона и се метам на съседния. И мила родна картинка - целото семейство пуши на балкона аз се изтърсвам от съседния само по панталон.. Незакопчан и онаа ми работа барабар с контрацептива виси от цепката, а от джоба мило се подават слиповете… Онемех, ма и те.. Набутах какво къде можах и човека ме изпрати, аз червен он са или….. И те така… И други шашави неща съм праил ма като се присетя ще ви разправям...
Активен
"Имах мечта да имам часовник. Сега имам часовник, но нямам мечта."

BEKO

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4897
  • Щур чувек и силен ветар нищо ги не бръка
« Reply #128 -: Декември 20, 2013, 08:32:39 »
 :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:
 Млого умно си постъпил даже, неа било шашуво тава прикючение.Нъ секи...млад моа съ случи.
Активен

Юбопитка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3257
« Reply #129 -: Декември 20, 2013, 09:13:50 »
 :smeeeh: номера с прескачането на терасата си мислех, че само по филмите го има :smeeeh:
Активен
"....животъ иъ прекалено кратак да го прекараме в мразене , борчове , сгибанье , притеснениа и кофти ора" Ям.Тц.

regreed

• Гостенин
« Reply #130 -: Декември 20, 2013, 09:22:10 »
Дако , нашиа ! Добре си са справил! По страшно а, кога бъш у тоа момент налети родителското тяло, като коч у смесен магазин, и конфузно пита дали сакате да ви донесе нещо за яденье или пиенье.  :green:
Активен

BEKO

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4897
  • Щур чувек и силен ветар нищо ги не бръка
« Reply #131 -: Декември 20, 2013, 10:25:14 »
Дако , нашиа ! Добре си са справил! По страшно а, кога бъш у тоа момент налети родителското тяло, като коч у смесен магазин, и конфузно пита дали сакате да ви донесе нещо за яденье или пиенье.  :green:
Той оня,миньоръ, едва ли а бил сас толко изтънчени маниере. :green:
Активен

Гривяк

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5718
  • Чака, бега, мЪчи ма!
« Reply #132 -: Декември 20, 2013, 10:57:20 »
И азе тава си помислих, Веко. Па добре че а успел да са префръли оттаташка.  :smeeeh:
Активен
"Северозападът е консервативен, а аз съм северозападен." колегата Фенерски :)

Дръен Философ

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 693
« Reply #133 -: Декември 21, 2013, 09:30:24 »
Веко, от тебе рецензия е куто награда в Кан!
Следващия път ще се постарая повече!
Активен
"Имах мечта да имам часовник. Сега имам часовник, но нямам мечта."

Онаа от Враца

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 534
« Reply #134 -: Април 03, 2014, 11:16:47 »
Язе па са сетих за една простотия от мойто тинейджърствуванье. Беаме негде на по 16-17 и ша одиме на дискотека у монтанско с влака. язе имах едно гадже там и саках да са видиме. :green:Фанааме са с един приятел и една приятелка, казааме на наште, че ше спим у съученичка и айде. Мойта приятелка у последния момент не помна кво стана, ама зе че са отказа, та само с тоа приятел се завлекоаме на влака. Тогава беаме решиле, че пари за билети неаме, та кат дойде кондукторката я прелъгааме, че сме фанале влака у последния момент та минааме с неко стотинка у шъпата й и айде. Така стигнааме до Бойчиновци, къде по принцип треа да са прикачиме за монтанския влак. Ей, колко пъти съм одила по Монтана, много добре знам кък и кога да слезна и да смена влака, ма те таа вечер само са показах на прозореца да вида колко време ша стоиме на гарата и тава беше. :green: След малко влака тръгна и кат мина една спирка ниа вече рекоаме да се опрааме за слазанье. Добре, ама гледам уж Монтана - тъмна тъмница. Викам, бааго, кво стана, у Монтана има ток на гарата. Имаше там некви ора за слазанье, язе питах къде сме и тиа ми викат, че сме къде Габровница. Язе полудех, викам си, айдеее, отидеаме на майната си, мани ми и не знааме къ да са врънеме, а тава става къде 10 нощеска. Язе са побръках у тоа влак, а младежа с мене са опита да ма успокоява кат ми предлага дъвки. :green: Не помна що, ама рекоаме да слазаме на другата спирка, а не на Габровница, та така са озовааме у Долно Церовене.  Слезнааме там с некви орица и ги питаме за такси или некав превоз до Монтана, а уни ни викат - ей там, видите ли у далечината ламбата - те таме е центъра и требва да има такси. :green: И ние фанааме да връвиме по неква тъмна улица, барем стигнем ламбата. След 15 минути беаме тама, къде са водеше център, ама нема такси, нема гявол. Центъра беше некво площадче с ламба, помна, че покрай назе имаше неква купчина песък, тъмни къщи, един магазин с изпопадале букви, май беше писало супермаркет едно време и лай на кучета отдалеко. (Да ма извинат ората от селото, ма тва съм запомнила от таа вечер) Язе си викам на акъла, те сега наште да разберат къде съм отишла, па като ша ма почнат...  :green: Фанааме да са обадиме на таа приятелка къде не дойде с назе, а она са напика от смех кат разбра къде сме отишле. Добре, че барем телефон имааме, та и на онова гадже са обадих и му викам да идва с такси да ни зима, щото сме отишле на друга стран. И тоо бая са посме на наш гръб, ма барем дойде след близо 30 мин. Кат са качиаме у таксито даже шофьора са чуди кво дириме там у тоо час и къде сме били тръгнале. :green: Нема го забраа тва Долно Церовене, ей.
Активен
Не съм фен на кола, не съм фен на фанта!
"Отивам за бира" е моята мантра.
С живота под вежди се гледаме строго.
Отивам за бира и влизам във пого!

Пияният Бард

Страницата е създадена за 0.247 секунди с 22 запитвания.