Живот в Северозапада - там където е сърцето!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Най-шашавите неща, дето съм правил  (Прочетена 20770 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Kapitana

• Гостенин
Таа тема ми са струва неотворена.

Съмнявам са, че сички може да бъдат откровени докрай, па то не е и нужно.

Ма те я да сподела примерно едно от шантавите неща де съм правил. Има опасност след постовете у таа тема некои да бъдат заклеймени като леко мръднале... Ама я поемам тоа риск  ;D

Две иляди и коя беше, и четвърта ли, коги ни приеха у НАТО. А я съм връл пацифист. И военните даже не моа да ги дишам, познавал съм такива и сичките са некви нечовеци за мене.

И я се ядосах, щото па ни ебават с тава НАТО. И през нощта, точно след като ни приеха, разпечатах у назе на принтера тайно двайсетина листа А4 с антинатовски послания... Със сигурност са звучали маниашки, ама беа от сърце. НАТО вън, НАТО - фашисти, знака на организацията равно на пречупен кръст, абе се от тоа род, вече и не помна кво творчество съм вложил.

Облекох си старото черно яке, турнах си шапка на главата, ем не беше за шапки, и тръгнах из целия град. Вардех се патрулките да ме не засечът. И ги разлепих. Тава се случи у един малък град, дето живеех тогива, не е Бела Слатина, тама би ма било срам да праа такиви работи.

Ама толко да ме беше яд, че нищо не можеше да ме запре. Стоеха позивите разлепени по улици и диреци неколко месеца. Сички у града са си мислиле, че тава е дело на аутсайдерската комунистическа партия на дъртаците, има БКП още, ако не знаете... Ама бил друг аутсайдер и те немаше как да знаат.

И те така те. Имам и други истории, ма ша почакам дали ша са включи друг у таа тема  ;D ;D
Активен

nikoia

• Гостенин
Re:Най-шашавите неща, дето съм правил
« Reply #1 -: Април 20, 2010, 02:13:20 »
Качих са на перваза на прозореца на седмия етаж с идеята да скачам ::) Е, не скочих. Причините нема да ги пиша, че не ща да си ги спомням.
Активен

Магарийка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1093
  • Я съм си Я
« Reply #2 -: Април 20, 2010, 02:54:20 »
Още по-зле..бех го забоварила ,ма като прочетох ,че нещеш да си ги спомняш и са сетих....
Две опаковки фенобарбитал и една седмица у интензивното ,среща със оная с косата и с психиатър .Те тава а най-шашовото и най-страшното,що беше като прераждане !!!-след него сигур е тава че са ожених на 16г. ,ама от таа глупос ми остана един убавец /на мама дъртото магаре вече/,та го не броа за толко шашово.
Па другите дивотии сме ги правиле сички
Активен
Мога и дявола да оправдая.....за пред мене си

nikoia

• Гостенин
« Reply #3 -: Април 20, 2010, 02:56:13 »
У токсикологията на Пирогов съм седела и я, едва са ме спасили, след нам колко си опаковки диазепам и не помня още какво.

Активен

Самотока

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23743
  • душманин
« Reply #4 -: Април 20, 2010, 02:57:23 »
лелееееииииии-малееиииииии  :-X :-X :-X :-X :-X :-X

Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1403
  • Излекуван работохолик
« Reply #5 -: Април 20, 2010, 02:57:40 »
Убава тема, Кептън. Па они не са едно или две шашовите неща, къде съм правил... Те за едно че ви разпрайм, къде се не срамувам от него.

Беше на последниа ремонт на 5-ти Блок, преди да напущим централата. Требаше да се дигнат едни железни капаци на покрива на Реакторното, ама изленаа един куп проблеми. Пръво немаше с кво да ги докарам от работилницата и немаше с кво да ги разтоварим. После, немаше с кво да ги дигнем на кота +45,60м (глей кво помним котата) - козловиа кран на покрива беше изключен, а да го пущим требаше да се издаде специален наряд, да дадем поръчка да дойде електротехник да го пущи и само квалифициран кранис мое да работи със него, отделно требаше сапанджиа със тапиа (да закачи капаците), сигналис да има за операциата и дежурниа дозиметрис да отвори портала пред Реакторното... Я обикаля като глуа кучка из централата, моли се тоа и оня, връте телефонье, ама се нещо не става, се некой го нема и си ме турнаа на уа сичките дежурни и началник смени. Я бе издивел, а работата требаше да се свърши тоа ден и я бе отговорен. Накрая зема да ми звъни по телефоня и началника на РМЦ-то и да вика, що капаците му пречат у работилницата и ако не додем веднага да ги земем, че ги изфръли пред вратата на цеха.

Мене ми прекипе ептем, а и вече бе подал молба за напущанье на централата и ми беше се таа. Отивам и глеам пред РМЦ-то един електрокар остаен и ключа на него. Я го окачи, дай надзаде (като ученик още бе одил на практика у Електрокарниа у Лом) и улена у цеха. Глеам капаците висът на мостовиа кран, оня сътвер верно беше тръгнал да ги изфръга навънка. Викам  - Давай ги тука на електрокара, краниста ги пущи на платформата и я отпраши из цеха, докъде се не е усетил неко. Стигна пред портала на реакторното, ама он заключен със катанец. Обаче като го огледа - катанеца не беше щракнат кво си треба, я го дръпна със ръка и он се отвори. Укара я електрокара пред транспортниа коридор и зема да се чудим как да пущим крана на покрива. Качи се горе със асансьора, таблото на крана заключено, ама я вече бе набрал скорос... Тегли един ритник на таблото и оно се отвори. Глеам вътре некви контактори, щрака ги сичките наред и почна да си играам със копчетата за телфера. Изкара телфера на краа на релсата и зема да пущам куката надоле. Кога погледна - доле дошъл дозиметриста и зеи - Кой отвори портала без разрешение?! Я му зеим озгоре - Я го отвори, а ти що не си го заключил, да те ебем? Кво сакаш съга, да ни изволнат и двамата ли? Я земи закачи капаците на куката, заключвай портала кво си треба и карай електрокара пред РМЦ-то, да се не гледа тука... Оня виде, че нема да се опрай със мене, закачи ми капаците и отпраши със елекрокара, ебали го къде замина. Я си дигна капаците, стовари ги на покрива, изключи крана и си фана пъта. Послем шефъ ме пита  - Откри ли наряда, намери ли кранис и сапанджиа, транспорт уреди ли, електротехника дойде ли на време, дозиметрис изпратиа ли? Викам - Сичко мина точно, като по учебник, да го еба! Та те така у действаща АЕЦ бех и кранис, и електрокарис, и електротехник и секъф, важно е къде успе да свръшим работа...
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

Магарийка

• Тумбак
  • Я съм си Я
« Reply #6 -: Април 20, 2010, 02:57:42 »
У токсикологията на Пирогов съм седела и я, едва са ме спасили, след нам колко си опаковки диазепам и не помня още какво.
е па не сме ли луди ,а ???Па сме шашови и не ммоа да намера точ1ните думи  у момента,ама тогива не сме мислиле с целата глава.
Активен

nikoia

• Гостенин
« Reply #7 -: Април 20, 2010, 03:01:34 »
лелееееииииии-малееиииииии  :-X :-X :-X :-X :-X :-X

Леле, мале, тава е положението  :-\ И да искам не моа да го забрава. А сигурно и не требе.
Активен

Самотока

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23743
  • душманин
« Reply #8 -: Април 20, 2010, 03:03:23 »
пъ язе съм карал колицата еднаж пил три бири - ма мининки . ма бе подложил като ората едни вратни пържоли на жар сас теа бири - тава се не брои - ма то беше и късно вечер и немаше никво движение
« Последно редактиранье: Април 20, 2010, 03:23:16 от Самотока »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Магарийка

• Тумбак
  • Я съм си Я
« Reply #9 -: Април 20, 2010, 03:19:01 »
пъ язе съм карал колицата еднаж пил три бири - ма мининки . ма бе подложил като ората едни вратни пържоли на жар сас теа бири - тава се не брои
па ти си бил много праведен с тиа 3 бири-ма манинки;))))Това са не брои за шашово,некои ора карат с 3 кила самогон у кръвта.....
Активен

nikoia

• Гостенин
« Reply #10 -: Април 20, 2010, 03:28:35 »
С Магарийка ебахме мамата на темата, сигур требеше да е с хумористичен характер  ;D
Активен

Магарийка

• Тумбак
  • Я съм си Я
« Reply #11 -: Април 20, 2010, 03:33:15 »
С Магарийка ебахме мамата на темата, сигур требеше да е с хумористичен характер  ;D
На мене повече ми заприлича на допълнение на темата за фалбите,ма ша видим къ ша а продължат останалите.Оно сичко може да а шашово ;D
Активен

vilarin

• Гостенин
« Reply #12 -: Април 20, 2010, 03:33:57 »
Убава тема, Кептън. Па они не са едно или две шашовите неща, къде съм правил... Те за едно че ви разпрайм, къде се не срамувам от него.

Беше на последниа ремонт на 5-ти Блок, преди да напущим централата. Требаше да се дигнат едни железни капаци на покрива на Реакторното, ама изленаа един куп проблеми. Пръво немаше с кво да ги докарам от работилницата и немаше с кво да ги разтоварим. После, немаше с кво да ги дигнем на кота +45,60м (глей кво помним котата) - козловиа кран на покрива беше изключен, а да го пущим требаше да се издаде специален наряд, да дадем поръчка да дойде електротехник да го пущи и само квалифициран кранис мое да работи със него, отделно требаше сапанджиа със тапиа (да закачи капаците), сигналис да има за операциата и дежурниа дозиметрис да отвори портала пред Реакторното... Я обикаля като глуа кучка из централата, моли се тоа и оня, връте телефонье, ама се нещо не става, се некой го нема и си ме турнаа на уа сичките дежурни и началник смени. Я бе издивел, а работата требаше да се свърши тоа ден и я бе отговорен. Накрая зема да ми звъни по телефоня и началника на РМЦ-то и да вика, що капаците му пречат у работилницата и ако не додем веднага да ги земем, че ги изфръли пред вратата на цеха.

Мене ми прекипе ептем, а и вече бе подал молба за напущанье на централата и ми беше се таа. Отивам и глеам пред РМЦ-то един електрокар остаен и ключа на него. Я го окачи, дай надзаде (като ученик още бе одил на практика у Електрокарниа у Лом) и улена у цеха. Глеам капаците висът на мостовиа кран, оня сътвер верно беше тръгнал да ги изфръга навънка. Викам  - Давай ги тука на електрокара, краниста ги пущи на платформата и я отпраши из цеха, докъде се не е усетил неко. Стигна пред портала на реакторното, ама он заключен със катанец. Обаче като го огледа - катанеца не беше щракнат кво си треба, я го дръпна със ръка и он се отвори. Укара я електрокара пред транспортниа коридор и зема да се чудим как да пущим крана на покрива. Качи се горе със асансьора, таблото на крана заключено, ама я вече бе набрал скорос... Тегли един ритник на таблото и оно се отвори. Глеам вътре некви контактори, щрака ги сичките наред и почна да си играам със копчетата за телфера. Изкара телфера на краа на релсата и зема да пущам куката надоле. Кога погледна - доле дошъл дозиметриста и зеи - Кой отвори портала без разрешение?! Я му зеим озгоре - Я го отвори, а ти що не си го заключил, да те ебем? Кво сакаш съга, да ни изволнат и двамата ли? Я земи закачи капаците на куката, заключвай портала кво си треба и карай електрокара пред РМЦ-то, да се не гледа тука... Оня виде, че нема да се опрай със мене, закачи ми капаците и отпраши със елекрокара, ебали го къде замина. Я си дигна капаците, стовари ги на покрива, изключи крана и си фана пъта. Послем шефъ ме пита  - Откри ли наряда, намери ли кранис и сапанджиа, транспорт уреди ли, електротехника дойде ли на време, дозиметрис изпратиа ли? Викам - Сичко мина точно, като по учебник, да го еба! Та те така у действаща АЕЦ бех и кранис, и електрокарис, и електротехник и секъф, важно е къде успе да свръшим работа...
;D ;D ;D ;D ;DМалиииииии,Баце,сЪга аку тва гу напараиш у аецу ,шъ тъ застреят на портая още!
Активен

vilarin

• Гостенин
« Reply #13 -: Април 20, 2010, 03:46:42 »
Куту бе миничък,живеахме с макими и сестра ми у Момин Брод.(тава а квартал на Лом)Там имаше един прелез къде минаваше влака.Манку преди ньегу, поди линиата минуваше една бара мининка.И ниа с един Юбчо и един Страил ,съ завирааме поди релсите и чекааме да са излети влака откъде Трайково.Куту наближеше и ниа ставааме прави изпумижду траверсите.Таман съ показвааме до кръста.И съ състезавааме, кой шъ клекне последен преду а гу згази влака.Еба тиа лукумутиве,они свиреа та съ цепеа!Поиграаме си те така два -три пъти,и ни изловиа милиционерете....Викнаа родителете.....Още повним къ свиреше дудовата пръчка после!За накъзание целу лету метоаме и миаме гарата у Момин брод.Пероня, клузета сичку!И билете прудавааме.Сичките машинисте ни познаваа....Барем съ одвози не секви лукумутиве.На парните беше най-убуво...И те така!
Активен

nikoia

• Гостенин
« Reply #14 -: Април 20, 2010, 03:47:59 »
 :o

Ебаго, верно сте биле за прибиванье  :o
Активен

Страницата е създадена за 0.311 секунди с 21 запитвания.