Живот в Северозапада - там където е сърцето!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Куйо е по-правилно ...(цинично - не е за секи)  (Прочетена 5274 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Шашкънин

• Гостенин
А съ еба у главата седим си я тука и си мислим и немоа решим една дилема.Къ е по правилно а съ каже "Путка" ели "Пичка"  кой ин'гие измислил тия наименования и ква е разликата между двете.За мъжа е ясно освем сички други производни на кура уно си има и интелегенто наименование - "Полов член", глей ка убаво и културно звучи, ама на путката освем пичка друго и немоа кажем.Предастави си иде човек на доктор - мъжъ моа каже "Докторе имам проблеми с члена" ама жена да иде - абе имам нещо ядове с пичката не иде некво,та въпроса е таа пичка путка ли е и кво още и се моа каа така интелигентно да не звучи толко грубо сред образованото общество.
« Последно редактиранье: Март 01, 2015, 03:37:28 от Шашкънин »
Активен

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5386
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
Или не си чел или не си разбрал или има трета причина, която ниа, тъпунгерете не моа сфанеме. Преди да цфъкаш високостойностни теми, виж порядъка тука (има такъв), както ти го е посочил един от дрътите съфорумци. Ако и тава не а ясно - питай!

Цитат
Пустиняк
Публикации връъ му гу: 7576

Профил  Ел. поща  Лично Съобщение (Неактивен)

Re:Дирим секви звучни семпли !!!
« Reply #2 -: Февруари 18, 2015, 07:23:21 »
Отговори с цитатЦитат
я мини пръво през те таа тема

http://www.severozapad.live/index.php?topic=32.msg480066#new

Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

Шашкънин

• Гостенин
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8439
  • Život brže prolazi
що се не излетиш у некой американски форум като чукле без дръжка и питаш дали пичка или путка а по правилно - да видиш къ ше та срещнат  ;D
Активен

BEKO

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4897
  • Щур чувек и силен ветар нищо ги не бръка
 Немъ нуждъ а глъчите мунчето, ми моеше а му съ обясни кротко и сас факти, дееба кфи сте срамежливи нъ текавъ темъ. :green: Шашкънин , баков, зъ пичкъ незнам, мъ куту речеш путкъ, не усещъш ли къ ти пълни устатъ. :green:
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11303
  • Бау!
Мого логични въпроси задава момчето, я не вида що рипкате.
Емиле, ти най-добре би могъл да го обесниш, вервам, подкрепено с логически факти, дълбоки анализи и сложни таблици. А я съм проста, ма любознателна.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Život brže prolazi
Ми сакам да предпазим човека че глеам нещо грешно мнение има за американците.
Ми у техните форуми не само че Нема му помогнат- там тиа думи са забранени, фсъщнос там даже е забранена думата "жена" като дискриминираща - задължително се ползва думата "вагиноамериканец" smeeh

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Активен

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5386
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
Мого логични въпроси задава момчето, я не вида що рипкате.
Емиле, ти най-добре би могъл да го обесниш, вервам, подкрепено с логически факти, дълбоки анализи и сложни таблици. А я съм проста, ма любознателна.

Никой му не дума нищо за изразните сретства, ами за тава, че се подвизава тука като анонимен. Нали уж си иаме некъф ред или се лъжем? А на вагинални теми сме свикнале, даже не един път са ни раниле с такиви десерти.
Ма Божуро, що не земеш за 8-ми март да напраиш една торта у формата на средностатистическа вулва и да ни почерпиш :green:
Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

BEKO

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4897
  • Щур чувек и силен ветар нищо ги не бръка
 Я куту пенисобългарин спиръм а давъм мнение у таа темъ, що стаа млого сложно и не сам конпетентен. Само кротко шъ надничъм отстранъ.
Активен

киликанзер

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1268
Аз не съм компетентен, ама държа да се отбележи, че поне една майка си е кръстила детенцето Путко. За Пичко не съм чувал.
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Бау!
Е тава а мъжка майка!
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21569
На тоа въпрос ората са отговорили отдавна-ма се налага явно леко разяснение-Пичката си е част от комплекса женски полови органи.Путката-тип мъжки характер.Относно съобщенията с ,които съ известява въпросния лекар-специалист по отношение на проблемите с дадения орган-там разнообразието а невъобразимо,според нивото интелигентност на пациентката,ма най-често а от типа,,....имам течение....".
ПП:Тава за форумете а верно.С леко допълнение къде забележката на Хер Цоцин-он е запознат с американските форуме,а я -с руските-там верно ще ти отговорът на въпрос от типа на зададения от многоуважаемия наш новопостъпил съфорумец,  и ще ти зададът въпрос-и въпросо ще е така зададен ,че новопостъпилия член моментално ще се спаружи и ще свие уши,след което барем месец ще се ослушва като шипар къде пика на ламарина...а ако зададе втори път въпрос от същия тип-ще го съсечът с казмъта и за десерт ,ще наврът дръжката на едно деликатно место  :green:
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Život brže prolazi
 :smeeeh: :smeeeh:

У американскиа форум при тоо вапрос поне 7 усери ше се обадат на телефон 911 и ше докладват случай на сексуален тормоз, нарушаване на обществениа ред, сексизъм, расизъм (полседното по дефолт), след което питащиа се проследява по ИП и след 15 мин двама полицайци избушват вратата с къчове, а други двама улатат вътре с опружени пищове и викове "Замръзни, боклук"
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Бау!
Толко приказки и нищо съществено по темата начи. Къ да кажа сега я на доктора, че ма сърби "онава" например?
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Život brže prolazi
На къф език?  ;D
Активен

Страницата е създадена за 0.085 секунди с 21 запитвания.