Живот в Северозапада - там където е сърцето!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Шашуви подаръци,комплименте ели па признания де са ви збрали очите........  (Прочетена 7905 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

masok

• Гостенин
Док едно време кокошки,петли ,ягънце на докторо...Туба с вино...сега чорапки,неко плетен половер!!
Обедне народо,па и зеа да не уважават докторете,ни па учителите!!Сал на поповете им подареват Аудита... :green:
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21569
И Ролекси... ;D
Не бе-я неам нищо напреки-в смисъл никой неа длъжен нищо да ми носи-и знам ,че ората го носът с добро чувство-написах го като илюстрациа къде поста на Мария.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

masok

• Гостенин
И Ролекси... ;D
Не бе-я неам нищо напреки-в смисъл никой неа длъжен нищо да ми носи-и знам ,че ората го носът с добро чувство-написах го като илюстрациа къде поста на Мария.

Знам ..я ти казвам кво е било и кво е сега.... :smeeeh:
Активен

apostolicia

• Гостенин
Най-шашовия подарък де съм праила беше коги мъжо ми Кольо сака за некакъф праздник калъф за инструменте. Немал ъде да си тура инструментете и они се били връгаляле из багажнико на колата. Визираше некакво чрънко куфарче, ма язе нали съм си пустиняк, тидох, та му купих ени боксерки, да нги се радва - калъф за инструменте си е откъде и да го погледнеш.
Най-шантавио подарък къде съм получвала не моа се сета, що са ми подарвали секакви сбръкани работи. Ама се сещам за най-шашавото писмо къде съм получвала. Чела съм го сал един път, дако беше много интересно. Беше написано на телетипна лента - 126 метъра писмо. Докъ четеш - нема лоше - теглиш и развиваш, а коги стигнеш до "Айде чао!" у краката ти се оказва една купчина къдрава лента, къде се налага да а навиеш обратно на ролката! Гулема преебавка, да ви каам! Тава си беше и четеньето. Пазим си го още, ма нема начин да се излъжем па да го прочетем некога.
Активен

Марчето

• Гостенин
Активен

Маруца

• Гостенин
Бе Я тиа подараци дек ги подаревам, моа са у категория шашуви, ма сичките са практични и моо флезнат в употреба одма, на моментЪ. Я гипсови статуетки за секцията у ола не подаревам. Сичко трева да връши неква работа на човека после.
Те, едни нови галоше секогиш моо потребват. И на най-пръвия гражданин.  :green:
Иначе за кво ше му а тоа подарак, ако а само да си има занимавка да му обира паужините дорде го изпущи та го строши... :green:
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12226
И я обичам като Мариуца да подарявам функционални подаръци. Правил съм доста шашави, включително и чейли с хуй-свещ, естествен размер (като онаа на Оджака дека я спечели на Враца). Бехме за една Нова година на некъв хотел по планините една сборна компания от 8 семейства приятели и познати. С две от тех са знаехме само инкогнито, без да сме са виждале, та имах некви притеснения как ше приемат подаръците. За мъжете бех зел по една бутилка от Сунгурларската изба и сички ги приеха с доволство. После раздадох на дамите луксозните торбички в които отдолу беше уя, а отгоре чехлите със следните думи:
  - Подаръка е от две части. Ако не ви хареса първата, може да използвате втората в съседния функционален отвор! Ако некой е тънкообиден, може да употреби втората част многократно, докато остане само фитила!
   Погледнаха ма малко недоумяващо, но почнаха да разопаковат подаръците. Вадат чехлите, гледат ги и леко са усмихват, ма после като извадиа свещите си падна истинска веселба. Едната от непознатите до тогава дами, ухилена до сълзи, доде до мене, прегърна ма и ма цунка с думите: - Те един мъж дека са сеща за женските нужди! - а незнам що мъжъ и са поизчерви доста. После цела вечер са присещаа за подаръците, даже импровизираха един дуел по некое време, ма си ги беха връзале с шалове за кръста. Добре, че това ставаше по малките часове, та у целия ресторант са не намери некой възмутен пуритан, да ни развали веселбата!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14154
  • Под прикритие-с разкритие!
 :smeeeh: Братчед,никоги не съм са съмневал в тебе...!!! :smeeeh:
Я подарих на един наш човек, една тиква овръзана с розава панделка,а панделката беше кокетно украсена с дръвен уй кът на Красюмир(ама не толко убав! ;) ) На целия подарък най са зарадваа майкя му и сестръ му-щеле а му праат баница...! :green:
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12226
Та като каза дръвен уй и ма сети! :smeeeh:  Тоа подарък ми е коронния номер и коги са поя̀ви човек, му го права.
  Престилката  с дръвения уй, с монтирана отварачка ми е от любимите подаръци дека съм изработвал. Жената шие престилката, па я са зафащам от един дръвен сап да издялкам членя. После издълбавам место отдоле и монтирам отварачката. На задния край на членя са закрепва връв, чийто друг край е пришит за двойното дъно на престилката. Винаги има жадни гости на тържествата дека съм ги подарявал тиа престилки, та им са отвара бирица и винаги сички жени са изреждат да го пипнат! Само да отбележа, че сичките получателе на подаръка са се включвале доброволно в домакинската работа и им са е отдавало готвенето! ;D
  Пръвата направих 1995 година, за рожденния ден на един граски дека имаше тираджийска фирма. Та тържеството беше с над 40-50 гости, повечето от тех шафьоре със жените си. Та може да си представите кви бъзици връвеа цела вечер. Имам голема част на запис на VHS, но още не съм ги префръгал на компютъра. Скоро гледах таа касетка и чух ка един от гостите вика на рожденника: - Шефе, дай го на жената да го пипне, че от два часа и треперат джуките! :green:
  Втората я подарих на друго приятелче и па бъзици цела вечер. После жена му скри подаръка та дечурлията да не го намерат. След неколко месеца онаа ма пита дали не може да демонтирам отварачката отдоле дека е! :green:
  Третата я подарих на един приятел дека е военен и е женен за Белослатенченка. За неговата престилка ми намерия от тиловаците, бракувани маскировъчни панталони, та таа стана най-оригиналната. Жената така я уши, че цепката си беше на височината на цепката и уя с отварачката са вадеше от там! Е нема толкова бъзици дека беа таа вечер. От тогива на секи банкет на военните го кара да оди с престилката и да им отвара бирата! ;D
  Четвъртата и последна за сега я правих за наш Краско, коги са събирааме на Воднянци преди 3 години. Дали му е аресал подаръка нема да коментирам, оти се още пиете бира отворена на Краско с дръвения уй! :green:

Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11303
  • Бау!
Пущи снимка да вида, че ми е бедна фантазЕата.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

masok

• Гостенин
Пущи снимка да вида, че ми е бедна фантазЕата.

http://www.severozapad.live/index.php?topic=709.285

разгледай те тука.. ;D
Активен

Марчето

• Гостенин
Е па не е чесно,и я искам да вида тоя :green:
Активен

masok

• Гостенин
Е па не е чесно,и я искам да вида тоя :green:

те Марче.. ;D
Активен

киликанзер

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1268
Преди един мой рожден ден се случи да ходим на гости у баджанака. Предварително се бяхме уговорили, че няма да го празнуваме предварително, а след две седмици и у нас.

Седим си ние, хапваме, пийваме, мохабет, по едно време народа взе да се изнизва полека към горния етаж някакъв филм уж да гледа. То после се разбра какъв филм било. Баджанака и той излезе за малко, ама аз не се усещам. Звъни се на вратата - доставка по домовете. Малко хладилниче, само за бутилки. Баджанака вика - айде да помогнеш да го качим горе.
- Добре, бе баджо - викам, ама няма ли да го разопаковаме първо, защо да го мъкнем с кашона по стълбите!
- Карай, карай, то не е тежко!
Дигнахме го, ама тежи мама му стара и хладилник, все едно че е пълен с цимент. Занесохме го, резнахме кашончето, извадихме го, сложихме го на място.
Баджанака вика: Няма му паспорта! Виж да не е вътре сложен.

Отварям аз хладилника...

Пълен догоре с бира, залепена с изолирбанд да не тропа, а отгоре картичка: ЧРД! Да си жив и здрав! С много обич и т.н. а до картичката видеокамера снима мойта ошашавена муцуна :-)

Тоя доктор на науките като му докарали хладилника, се спазарил с хамалите да дойдат да го вземат пълен от комшиите и да го докарат пак уж като за сефте. Когато дошли, звъннали му по телефона, той излязъл до комшиите, пуснал камерата, опаковали го хладилника, той се прибрал, а след малко хамалите звънят на вратата.

Най-интересното от записа бяха двете минути преди да се отвори вратата. Тъмно, нищо се не види, само тихичко се чува как псуваме, докато го носим.
Активен

sanda

• Гостенин
 :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:
Те тава е подарък thanks
А не парфюме и цветя :-\
Активен

Страницата е създадена за 0.138 секунди с 22 запитвания.