Живот в Северозапада - там където е сърцето!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Шашуви подаръци,комплименте ели па признания де са ви збрали очите........  (Прочетена 7912 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Марчето

• Гостенин
Сетих са за едни обици де си аресах и си ги поисках,а моят половин ми донесе от тея жълтите дето маркират овците опаковани да си........
Остро разкритикуван на следващата седмица ми подари.........бала слама ;D
Виа сте..........
Активен

Росен Багериста

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4785
  • Карам багер резкам рикия и си питам дедовеца
А зобчица нещо или на гладно ша го караш ;D
Активен
Кой ни мрази поди назе да лази

Марчето

• Гостенин
Аааа фуража сама си го купувам/с плодове сушени и белени семки/ :green:
В темата може да са пишат и тъпи въпроси дето са ви задали,откачени констатации от секва облас..
Активен

Маруца

• Гостенин
Я мого обичам на рожден/имен ден да подаревам некви нетипични работи, де най-малко би очаквал човека отсреща.

Напримерно кво съм подаревала досеги:
 - домашни влънени търлъци от колекцията на баба ми, нови, леко миришещи на нафталин и прилежно загрънати у весник, уместо подаръчен целуфан;
 - юзче с ракийка, запечатано с коркова тапа;
 - газена ламба;
 - домашна торта, лично направена од мене;
 - галоши, каскет, ръкавици с един пръс;

Начи тиа подаръци са много екзотични, за ора - тип "грацки чада", каде такова или са виждале много много одавна или само на снимка и отдалече. И обикновено изненадата е голема, къкто и веселбъта после.  :green:

А за майтап-почерпка като реча нещо в офиса по мой повод, обикновено зимам - кутия лимонови резанки, лукчета и жлта лимонада ели етър. (Вместо обичайните кока-кола и банбоне "мерси" примерно).

Тава си ми е адет с подаръците и почерпките да са заплесвам...а ората са радват... :green:
« Последно редактиранье: Март 11, 2013, 03:15:48 от Мариуца »
Активен

Марчето

• Гостенин
Па ако им сложиш и вместо покривка,весник,,Работническо дело,,че
 си на връо ;D
Активен

masok

• Гостенин
Ха я кога бе по маничък,на един РД на баща ми му падари клъчняк и хаванче дръвени резбовани,бе убави...ма за кво ли са му ... :smeeeh: :D
Активен

Маруца

• Гостенин
Па ако им сложиш и вместо покривка,весник,,Работническо дело,,че
 си на връо ;D
е така де. постилям на весник, ма немам работническо дело бъш, ми разтилям от ония безплатните, де ги раздават по сфетофарите.
Активен

Маруца

• Гостенин
бе жлтата лимонада, ако не си секи ден на таково та да ти втръсне си е добро.
е, на васильовден таа годин на едно сабиранье, домакина-именяк беше зимал жлта лимонада колко за виното кой сака мечка, ма ниа като ги нападнахме. цела нош пихме жлта лимонада и толко ни са услади...ти да видиш.  :green:

п.п. лазда заради ракията ни беше толко сладка и лимонадата...  :zazhabil:
« Последно редактиранье: Март 11, 2013, 08:17:27 от Мариуца »
Активен

Марчето

• Гостенин
Ха я кога бе по маничък,на един РД на баща ми му падари клъчняк и хаванче дръвени резбовани,бе убави...ма за кво ли са му ... :smeeeh: :D
Па кога е имал нещо по тебе да сосоли,да те маиня да играеш и да оди да кълца хаванчето :green:

Мариуце и на мене ми е блага,има една Искречанска продават я покре Дефилето това ще ми е следващия подарък  :green:
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21569
Мириуцооо мене такъва народна благодарност ма сполетева през ден :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:
Сигур имам поне 10 чифта влънение чарапци-като съответно ни един чифт НЕ Е моя номер..тарлъци,смръдела рекия ,къде ги а жал даже да а сипат за нов препек,кисело млеко у немит буркан,кокази-т.е червени боровинки сложени у шише от фанта,заляти с вода и остаени да ферментират-при което добиват вкус на цвик-ма биле полезни за бъбреците-според местните корифеи-не знам що си мислът че иам ТОЧНО такъви проблеми и ред други такъви придобивки....бонбонете Таралежки и Амфора-ма сегишни ,а не некогишните-даже ги не броим... ;)
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Маруца

• Гостенин
Мириуцооо мене такъва народна благодарност ма сполетева през ден :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:

е ората си знаат, че при дофтур се не оди с празни рЪце.... :green:
ти па и маанъ им намираш.  :smeeeh:

или па фани некоа баба и й ги давай тия работи де ги збираш да ги продава на пазара срещу процент...
Активен

Чвора

• Пустиняк
не-маанъ не намирам-опазила ме Бог-ората ги носът с добро чувство.Само илюстрирам факти ;)
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

Маруца

• Гостенин
не-маанъ не намирам-опазила ме Бог-ората ги носът с добро чувство.Само илюстрирам факти ;)
при тебе тава е ежедневие, ма при назе си е повод за празник. не секи ден те черпева некой с лимонови резанки.

А най-врълото де съм виждала е на един децки рожден ден на село лани, тортата беше украсена с такива резанки одгор. Смрт! Нема такава торта!  :green:
Активен

Чвора

• Пустиняк
Лимонавите резанки са си жив култ-тука две мнения нема! :punk: :punk: :punk:
Активен

Марчето

• Гостенин
На мене за един рожден ден ми поръчаа торта,,лайно,, :green:направих я,най-голема пофала беше къги едни девойки неискаха да ядат от нея ;D
Активен

Страницата е създадена за 0.339 секунди с 22 запитвания.