Живот в Северозапада - там където е сърцето!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Кой кви номера а правил, ли те така за смех, ли да си върне на неко шашкънин  (Прочетена 20274 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

буля Иваница

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9456
  • АЙЛЯК!
Буле, ти прифана от Ивка - не днес, на 18-ти има имен ден кумичката!  :smeeeh:

Да беее, верно...  :-[ :-[ :-[
Нищо, пак да почерпи, а не да се скатава!  :green:
Активен

кумичката

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2562
  • Аз съм ентелегентно проЗта!
Буле, ти прифана от Ивка - не днес, на 18-ти има имен ден кумичката!  :smeeeh:

Да беее, верно...  :-[ :-[ :-[
Нищо, пак да почерпи, а не да се скатава!  :green:
Ще почерпя, разбира се, и днес, и на 18ти - за всички ще викна по едно...ама нещо нямам глас, гласа ми свърши... :ninji: ;D Шегувам се, живот и здраве да е, да се добера до някоя сбирка и ще почерпя. :) :krkanje:
П. П. Пък от днес започвам да се обръщам към Генин с "Кръсник", ако разреши... ;D И си чакам дрешката. ::)
Активен
"Пустиняка в буреняка" има своето място в културно-ландшафтния афиш на съвременната градска поп-културна реалия..."
Источник: Пустиняка в буреняка

Диляна Трайкова

• Гостенин
Разказът на Кумичката ме сети за една случка, къде сестра ми принципно требва да разправи, ма айде...
Горе - долу по тава време у гимназията, сестра ми ше си празнува рождения ден, май 18- тата годишнина.
И се бехме рзбрали с мама да освободат терена, но зареден е ядене и пиене и да се въврнат кога им кажем ние. Сестра ми офила наред из гимназията и канила народ, мани ма и казала ако сакат да си доведат гаджето или приятел. А ние у Михайловград живееме у двуетажна къща демек место за 20- 25 души има.

Убаче като зе да заприижда тоо народ, и заприижда, такива къде ниа ги не познаваме, народ на пръвия етаж, народ на втория, насекъде, у един момент никой не знаеше кой кво прави и защо, една музика долу, една музика- горе- смърт :smeeeh:и пушат, и ужас. пу едно време ги изгонихме сички гости, а къщата беше като след погром... Ние пооправихме криво - лево и тогива се обадихме на наште да си идват...
Активен

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17577
  • гньетена с култура
Представям си кво им е станало на вашите като са се прибрале у вазе  ;D
И я си праих рожден ден у Враца, с почти целия клас, ма беше кОлтурно, и класната доважда даже. Оф, убави годинки беха...  love
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Диляна Трайкова

• Гостенин
По нашто време вече, кОлтурата беше умрела :) и беше време на Пинк флойд, Бийтълс, метъл, ню уейв и др.
Не съм сигурна дали сички знаеха що са дошли, ели пък кой има рожден ден....Една гулема група от тия беше донесла подарък: една тухла четворка, увита с кабел и секви пожелания и подписи връз таа тухла. Стоя бая време у детската стая, Свесна да каже знаа ли къде е сеги ;)
Беше време на разбиване на стените, баси....
Активен

Байо Либен

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2636
Активен
яж пи и се весели.
Библията ни учи да обичаме ближния,а Кама-сутра объяснява, как да го правим.

Диляна Трайкова

• Гостенин
Байо  Либене, баш тава!!!! :muzika: :muzika:
Активен

Байо Либен

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2636
И я бъш у тиа годин бех ергенче и я имам такъв касетофон СОНИ и съм минал по сичките тиа работи
Активен
яж пи и се весели.
Библията ни учи да обичаме ближния,а Кама-сутра объяснява, как да го правим.

Диляна Трайкова

• Гостенин
По времето когато се запознахме с Валери61 тъкмо бях сменила една работа с друга.
Новата беше една италианска фирма,къде тъкмо навлизаха на българския пазар и у представителството на таа фирма бехме я и мой колега, който беше много смотан и комплексиран и поради таа причина беше идеална мишена за подигравки от секъв род. У съседен офис имаше един образ- 130 кг, 2 метра висок, бивш баскетболист, много ентелегентен простак...
То образ сутрин обикаляше офисите и създаваше обръкване в работата им :smeeeh:- на некой земе портмането и го не връне цел ден, на некой мобилния талифон, на некой задигне стола/ столовете ги носеше като носни кърпички!!!/ и секви най- различни....

Беше много влюбчив и съответно на определн етап и я минах през сърцето му :) И много го беше яд на моя колега, че има "достъп" до мене по цел ден.Номерата му немаха чет и брой, но тава мина секви граници :smeeeh: :smeeeh:

Иде една сутрин, а я го изгоних, че имахме да обсъдиме една оферта и чакахме клиента да дойде всеки момент. Обясних му и му казах да се маха, че срещата е важна за колегата....Тоо се махна, учудващо за мен веднага, но.....

Офиса ни беше със стъклена врата и се видеше сичко вътре- италианците така сакаха, да бъде отворено пространството за клиентите. Вижда, седнали сме на масата и приказваме. Чука на стъклената врата културно, вика "Мога ли само да попитам нещо, извинете, че ви прекъсвам", ние естествено за пред клиента се правиме на култутни и викаме, "може, кажете господине!!!  :)"
А тоо вика- Аз потвърждавам пръчката си от вчера за един палет /нема такова нещо!!!/, и ще ви платя в брой, ако ми кажете"Вие секс правихте ли тази сутрин и колко пъти? Особено ме интерсува господина/ и сочи колегата!!/....
Требва да ви кажа, че след едноминутно тежко мълчание, клиента, с който имахме среща като зе да се смее / а и я покрай него/ и половин час след това не можахме да възстановим сериозните разговори...Тоо образ сакаше да направи мръсно на колегата/ който наиситна беше връло смотан/, а се получи така, че след таа шашкъния този клиент ни стана редовен и идваше винаги с удоволствие.

Къкто се казва вместо да извади очи, изписа вежди!

После вместо" Добро утро "си казвахме "Прави ли секс тази сутрин?"

Нали, Валери61?
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21569
ти кажа такъв ще го и изтръпим до 3 тия път и после....ще забраи да влаза у офиса.....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Диляна Трайкова

• Гостенин
ти кажа такъв ще го и изтръпим до 3 тия път и после....ще забраи да влаза у офиса.....

:smeeeh:Така си мислиш, Чворе... Он  просто си влазаше....3 години :smeeeh:
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21569

:smeeeh:Така си мислиш, Чворе... Он  просто си влазаше....3 години :smeeeh:
ми щото така е намерил  ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12226
Той си беше много готин и благ, та не може да му са разсърди човек, ма и той носеше на майтап! Разправал съм ви ка сакаше да си приказваме за курви (ма пред доста непознати ора), та я го питах кво праи жена му и той го прие с усмивка! :green:
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Диляна Трайкова

• Гостенин
Ректоре, баси като се сетя по това време сичко вървеше на макс: бизнеса и сичко останало.
Некой ден ше разправям за "мама", но и ти можеш, ако искаш :) Ште черпа една боза!!! (**)
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12226
За мама има много за разправанье, ма я са сѐти ка лигавехме сътрудничките ѝ? ;D
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Страницата е създадена за 0.261 секунди с 21 запитвания.