Живот в Северозапада - там където е сърцето!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Кой кви номера а правил, ли те така за смех, ли да си върне на неко шашкънин  (Прочетена 20255 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

преоданец

• Гостенин
Къ си го стискал за ръката  не та ли трсе и тебе? Миналата седмица ни докараа нови служебни бусове а я куто отявлен пустиняк инги честити на свите ;D По рибарските нагъзине продават една смрад за сомове стръв. Оно а куто маджун за пенджере у три аромата- съсирена кръв, пилешка мърша и смардела риба :) Ма смрад а видиш! Само с гумени ръкавици инак смардиш на гнилоч цела недея. Дигна им капаците инги налепих по едно топче на заборника къде дръпа въздух за парното у купето. Заранта секи са дзвери и незнаа кво става цел ден им са осмърде душата :smeeeh: А я мрънкям че и на мене ми смарди та а са не усетат кой а:) Усетиа са че а номер и изкорубиа кабините а дират кво смарди, а я са смея млогу ... Реко им на другиа ден та съга си гледам гърбината че свите са ма дебнат :green:
Активен

BEKO

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4897
  • Щур чувек и силен ветар нищо ги не бръка
  :smeeeh:Къ не си мал,Преоданец.
Активен

sanda

• Гостенин
 :smeeeh: :smeeeh: Я тава съм гу прайла ма у един магазин що мъ издразния :green:
Ма смръделката си беше от ку-ку магазин!
Ефекта, два дена магазина затворен що смръди та са неа траа на мърша!
За ранителен магазин думам  ;)
Активен

преоданец

• Гостенин
Аааа ма й ти си ниела :green:  У казармата коги бе конбата ма прееба 5 дена домашна по награда( па за добро поведение :green:  ) имаше акумулираща "изгрев" къде им са отвара от една стран куто вратничка къде са релетата. Я зе от артелчика от капанете един плъ ма голем! Колко мачка беше и го фръли у таа вратница упетък следобеда коги дириа доброволец да м учисти канцелареата. А оня тулуп така и не разбра че а номер, помислил че а улезнал а са греа и го а убил ток... Труда ми остана неоценен...
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21569
 :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:
ма и тоа те е преебал-да съ не усети-верно а толуп.....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

преоданец

• Гостенин
Бей... Прос военен :) Плъ колко мачка нема къ а са навре па а си затвори вратницата... Я бе замислил на уволнение да му са пофалим ма он беше у отпуска бъш у тоа ден.
Активен

apostolicia

• Гостенин
Я не съм праила никакви инжинерни простотии, та да стреснем ората. Мене ми се види тава бая извратено да изобретиш, да скалъпиш и да задействаш цела ена машина, та да напраиш мръсно на неко човечец просто те така, що ти се е изпречил на пъто. Тава си е предумишлено и отсекъде биа на углавно престъпение.
Моите номерца са си обикновени, спонтанни така да се каже. Те напримерно имаше една роднина по съребрена линия, къде никак а не обичах. Роднината от женски пол на възрас така през поколение от мойто. Нема а споменавам именя, ни па на кой а била тъща. Таа жна имаше адет да се мисли за непогрешима и се да дава акъл койо къ да се свръши. Ма немаше начин некой да има повече акъл от неги! Язе съм била на десетина, най-много на 15 годин. Сбрале сме се на некъф праздник и она нали е тъща, поканена също така. А - тава а мининко лирическо отклонение - азе имам много неприятната способност да привличам най-големите досадници - се до мене седат, без значение къф а купоня. Та таа - се подразбира от горното - се курдиса бъш до мене и зе да ми дава наклон на несъществуващия уй. Тръпех а известно време, мирвах. По едно време гледам - сички станали, танцуват, забавляват се, а я - кво? Я слушам кък требва да ми протече живото и къ а правилно да се живее според на некому тъщата. За гулем късмет преднио ден мама - Бог да а прости  - беше готвила бобец, та сбрах кво беше останало от метан и други токсични газове и ги пущих безшумно по трълъци. Неприятната персона сбръчи нос, ма я а изпреварих  с едни гърди, като рекох: "Алиииийй, некой дече ли се изпръде, замерисА на мръша! Я ша връва да танцувам!" И побръзах да се отъмнем от неги. Разумева се, не пропущих да фложим у изражението на ликцето си неопходимата доза отвращение, така че она да остане наясно, че а подозирам у газоизпущаньето - тава беше стратегически важно, та да не може после да ме обсеби пак. Така ем се оттъмнах, ма и вовеки веков се оттъмнах, що таа жена повече не пожела да упражнява никакъв въспитателен натиск връз мене! Завинаги и до днеска!
Активен

Гривяк

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5718
  • Чака, бега, мЪчи ма!
 :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:
Виа не сте орааа!!! Аз сигурно съм най-милото същество на света - ти да видиш! Най-големата дивотия дето съм погодила на некой беше коги ма беше ядосал нещо бачо ви Стефан, извардих го като влезна да са къпе, отворих вратата и му лиснах едно канче студена вода! Тц, немаше къ да ма подгони и да ми начука манерката, щото тогава живеехме с майка му. :tazz:
Активен
"Северозападът е консервативен, а аз съм северозападен." колегата Фенерски :)

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17577
  • гньетена с култура
Ели, не си била мал и ти   :smeeeh: :smeeeh:
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

masok

• Гостенин
и после жените не пръдели...хахаха :smeeeh:
Активен

sanda

• Гостенин
Те тава пъ кой таа излъгал ???
Активен

apostolicia

• Гостенин
Да, бе! Да го рана толко си време и да му не чуа гласо барем еднъш! Тизе мене да не еда ме мислиш излезнала уфчера из бучимишо?!
Активен

masok

• Гостенин
Те тава пъ кой таа излъгал ???

па знам ли така ,се праат некой?!
Активен

преоданец

• Гостенин
Малиии ти рецидив ма изкара липенке :) я никогиш несъм нареждал некой ако не а си го заработил. Или ако а така я съм сигурен че и он че са смеа колко и я :)  А тва у град теа са праат че не пърдат или ку пръднат оно "шанел5" излаза... Ма остай ги а са стискат, оно че им са подуа мешината и ньи чеги боли...
Активен

sanda

• Гостенин
Я за тава несмеам са обаждам тука що ша ма анатемосат :green:
Активен

Страницата е създадена за 0.142 секунди с 21 запитвания.