Живот в Северозапада - там където е сърцето!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Кой кви номера а правил, ли те така за смех, ли да си върне на неко шашкънин  (Прочетена 20275 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

преоданец

• Гостенин
Секи а гласил номер на некой къде го а преебал или те така просто за шашавлъка малко а са посмеат ората. Или па на вазе некой да ви е сипал.Я съм голема гад у тоа спорт,млого ора че ма повнат у тоа живот кой с убаво,кой с лошо. Па кво ва гледам вазе не сте такива и никогиш нема а нагласите неко а му надробите да апне  :green:  Па те пофалете се кой кво а патил и кой кво са а смел.
Активен

Маруца

• Гостенин
Па айде кат си пущил темата, требва и да са отчетеш пръви. така си му е реда. па ниа ше са сетиме през тава време и за неко наша свинщина...
Активен

GODzillata

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 823
  • Сийбаломамата...
Навремето един приятел ми дава вестника, за да му чета изтеглените числа от тотото, а той да си провери фиша...та почвам аз да му чета числата, ама през тва време надничам през рамото му и почвам да му казвам неговите числа....той почва да се кефи - тройка - вика.....след малко крясък - четвоооорка......гласът му преминава във фалцет, той започва да трепери и да се държи за сърцето, анонсирайки петицата, а аз вече се заливах в смях, той ме изгледа недоумяващо, после стопли, че съм го бъзикал и побесня.  ;D
Активен
Добрите мумчета отиват у рая, а язе - за риба!

Караконджул

• Гостенин
Един колега има лизингов автомобил.
Миналия месец ходи на профилактика за смяна на масла, филтри и т.н.
Естествено си пусна няколко часа отпуска. Преди да отиде се спогледахме с останалите
зевзеци от стаята и плана беше мислено съставен.Предупредих колегата да внимава и да изисква смяна на пробката на картеразащото това е един от основните проблеми на сервизното обслужване.......
Отиде нашия, върна се, много доволен......
Но ние не спим...
Инвестирахме малко пари в литър М10Д и го шибнахме под колата на следващия ден.
Това става сутринта. На обяд отиваме до близкия ресторант групичка от колеги
и естествено маршрута минава покрай въпросната кола. Нашия, като видя локвата отдолу му се приплака.....Дупи се отпред, отзад, псува а един от колегите даже засне и тайно клипче....
После падна голям смях.....
Активен

преоданец

• Гостенин
Коги бе у Пловдив у бригадата имаше един капитан там, ямболски боклук такъв къде да го прибиаш малко му а. Такъв къде коги види началник му лиже гъзерете, а ако а некой под ньега само гледа къ мръсно а му направи. Одеше у на войничетата столовата, обере мръвките от ньината манджа па они сърбат гола водица а после си фърли чинията на пода и направи мизерия на пода а чистат. Я бе КПП коги една сутрин мина и фръли камик па строши пенджура отзаде и отиде да ни ока на началника къде несме могли да увардиме поделението и секи кой сака моа беля да напраи. Е те тоа мизерник го пропущаа два пъти ма накраа му мина срока и че го праат майор у един петък. Ден преди тава застъпваме я дежурен по кууня(я бе химик ма наказан у куунята па за пцуванье на подполковник) он дежурен по поделение дойде и каа що сака по 2 вратни пръжоле с лук (кой а бил знаа че тава е у пълен разрез с устава)и две бири да одим а му купуваме на секо яденье що инак щел а ни почерни наряда. Колегата фана а подрипа че оди при бъш командира, едва съм го спрел що видо у таа ситуация възможнос да го подредим мъжката. Тидо до магазина, бири купи ама и през аптеката мина ,нягласиме му вечера на тоа боклук и седим и гледаме кво преживя и са кефи. Наринаме му разлабително и у пръжолете и у салатата на количество достойно за слон, но он си бе ку шипар та рекоме че а убаво та ръснем повечко. Наяде се, стана и на излазане, те така за благодарнос мина та ритна канелката на големиа казан и кво беше останало от чорбата изтече на пода и си отиде. Па я за благодарнос тидо и стегна и двата спирателни крана за целата дежурна стаа и нги спре водата. Заключиме хранителниа блок па си пойдоме къде корпуса. На заран бе дзеяне у затвора щел да ни укара, докладва на командира стеня и рева... А коги ни викна командира да даваме обяснения рекоме кво ни а карал пръжоле да муготвим и бирица да го поим, рекоме че сигур бирата а била прокисната що у цела бригада никой са неа усрал, само он. Командира беше ку Бай Ставри- строг но справедлив, на развода го произведе майор и къ си беше пред строя го наказа с предупреждение за уволнение за употреба на алкохол на наряд и злоупотреба със служебно положение. Мина обеда и вече се види края на наряда коги фана един старшинка вещевак, млогу мой човек а ми даде една кутишка имаше неква химия къде се сваляше боя с неа, също ку грес беше, мажеш с четка тънко и след 1 час ква и да а боята се нагръчи и са оюпи до метал. Изчекаме го а отиде а сдава наряда и я тидо он имаше една зелена "астра" комби и написа от левата стран по целата дължина "горд военен гей" а от десната "права за гейовете у армията" . Видоа ме поне 4 човека да пишем ма само ме питаа дали мое а ми помогнат с нещо. Спреме ЗИЛ-а къде кара манджата по батальоните а пази сенкя а не види оня на слънцето че му а мазана колата с нещо и зачекаме да се укачи и а си пойде къде Ямбол.  Никой не знаа къ му а било пътуването ма понеделник заран преди развода улете у бригадата  и ми налете на бой ма го спреа за жалос що къ беше с предупреждение за уволнение ще а го оставим да ми юсне два песника и а си замине. Къде ли не оди да реве куто недоклатена невеста и накраа ВКР-то рече на командира че тоа на толко ора пакос а правил че може секи да а и те така го отебаа свите. А он сигур нема а ма забрави скоро :)
« Последно редактиранье: Февруари 17, 2013, 09:36:43 от преоданец »
Активен

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17577
  • гньетена с култура
На зла круша, зъл прът е рекъл нашиа мъдър народ. Добре сте го подредиле.
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

преоданец

• Гостенин
Маки... Малко му беше на тоа говнар. Те тогива у бригадата ора кой го знам кой го незнам ма поздравяваа и са ма питале кво пием  :green:
Активен

мааму стара

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1561
  • ич не биам на кво ударам
     Eeх земляци, сещате ли пролеттъ, мирише на убавиа, ластовички, цветенца, кутураци и маценца, а, да не забраа и щръкелете... а, с позволение да ви разкажа... куту къ щрака на щръклицатъ - човката!
     Куту бееме у Сирия, един ут селата покрай Козлодуй получава писмо ут жена си. Къде 2 слетобед спирааме работъ и съ прибирааме, оти у жегътъ не моо а'съ дишъ. Ма преди а'си влезем у бараките, минавааме а'си земем лебец ут лавкатъ и пощата, на кой му бее писале, разбира съ.

Та тоо мъж, бе арматурис и бе вече напраил 3-4 месеца куги получи тъва писмо-въпросноту. Пощата могу са бавеше и бе вече началоту на летоту, та бръзааме да са приберем на ладовина из бараките, къ вече споменах.
     И преди да седнем да обедваме, колегата са усамоти да си прочете най напреди писмоту... и къ четеше, и куту са разпцувъ, куту са развикъ оня ми ти влах, олеле... - Нейната мамица дееба... тичаме ниа, питаме, зверим съ... а той ми тикна писмоту у ръцете и викъ: - На, на чети, ама чети на глас, да видът и другите тиа жени кви ги мислът...
    Азе, премигах опулено, па зафанах... - Мили мой Пъчо, вече три месеца, ка та нема и така ми е думъчнело за тебе, та излезнах снощи на джъдету, приседнах на пейкятъ, наслъзиле ми са учите, буца заседнала у грълоту...
Еле по пъкя идат двама млади, па са цалувът и прегръщат, гледам ги, гледам ги апъ пичката ми щракъ куту на щръкел човкътъ...
    Нема а ви описвам кво са случи след тиа думи, един бе паднал на пода и съ тръкаляше куту нерез у локвъ, друг съ дръжеше за корем, трети са кикотеше... атомниа зрив нищо не чинеше пред тоа смех, смех със слъзи, истински мъжки слъзи...
   Сал един съ не смееше, негувиа комшиа-по село. Застанал най серьозну, с ръце на бутувете си и философски додаде:
- Абе, мааму стара, толку ли не а'имало живи смоци-еднооци, па да клювне един, па и два, па да съ наеДе, деебъ и човката деебъ...
  И пак избууна зрив ут кикот и смех, гръм и тресък, попръжни и други подобни...
  И си остана у мене спомена за щръкеловатъ човка, сека пролет куту зафанът да дулатът щръкелете и са сещъм... куту къ щрака човкътъ на щръклицатъ... пъ и на женътъ... Еех пролет...
« Последно редактиранье: Февруари 23, 2014, 06:18:55 от мааму стара »
Активен
шафьорлъка е майсторлък, а не курназлък...

Пали си мигачете, а'ти не запалът свещ некъде!

преоданец

• Гостенин
 :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:  Ееее мааму,така не са бе смел скоро,ча опущи малко...
Активен

BEKO

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4897
  • Щур чувек и силен ветар нищо ги не бръка
 Нъ един му а зъ смех,други му съ реве...мъ тека а то,куту не знаа чувек кфо а чакъ ут жена. :green:
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14154
  • Под прикритие-с разкритие!
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

буля Иваница

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9456
  • АЙЛЯК!
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21569
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12226
Некъде къде 7-8 клас са бех много заплеснал по разни електронни схеми и си бех направил нещо като електрошок. От некво радио бех извадил траф, дека го ползвах за повишаване на напрежението, едно генераторче, батерия и копче. Сичко тава у левия джеб, а един кабел през ръкава та на дланта на десната ръка. Там на една гитенаксова плочка бех прикрепил две пластини връзани с жиците и коги вида познат му са хила и му подавам ръка. В момента когато хвана неговата ръка и с левата включвам копчето. Тогива оня изпада в ужас и почва да крещи и да са гръчи, па я го дръ̀жа здраво и са кефа. Обикновено около мене имаше още неколко шъшкънье дека чакаха номера да стане и са гръчеа от смех. Най ги стресках като ги прифана за вратъ и пуща тока, тогива направо клекаа на земята.  :green:
И с кондезатор зареден  в контакта сме го правиле тоа номер, но там е само един импулс, а тука мое да го побръкаш. Сигурно на потърпевшите е било гадно, ма чаа сеги са замислям!
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8439
  • Život brže prolazi
ниа са бодеаме у гъзерете с кондензаторе, ма тва беше за садистите, а мазохистите имаше лизанье на батериа от 9 волта :green:
Активен

Страницата е създадена за 0.06 секунди с 21 запитвания.