Живот в Северозапада - там където е сърцето!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: За новодошли --->>> Ниа сме си ниа - да са представа кой ка сака..  (Прочетена 190025 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Даца

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2962
  • Светът е оцелял, защото се е смял.
Пофтарам, бракя, на УЙ завършва само Козлодуй!

Тава убаво пернишко село Радуй, за нищо го немате.
Активен

Джайо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5374
и ХУЙ завръшва на УЙ
Активен

Даца

• Тумбак
Може ли да си построиш къща и да живееш в него?
Активен

Генчо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9634
  • Стерео сват
Сигурно къде Руси Балей инги се струва много вулгарно...
Активен

RUMB

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1
 Здравейте.Я съм си я.На пеесе и две годин.От тех първата полвина съм изклатил у Плевен,па втората у Варна.Плевен си е почти у северозапада,ма Варна е на макя си у дирника.У Плевен хора от СЗ дистрикт с лопата да ги ринеш,за тва наречието ама ич не е ми непознато.Ма на тия ора у Варна и наокол ич не моа им свикна на мекио говор.Па най избесневам коги некой такъв ми рече,де говорим на диалект.Я ли бе,деа вашта семка гагаузка.Тва човек де приказва "едно думати","тях магазини","него пуловер",тие изобщо не требва да си отварат устите за диалект.Я така знам-човек дето бърка родовете и словореда-тава е чужденец,оти мисли на езика на макя си и по вапроса за диалектите,треа го туриш овреме на местото му,демек на макя му у гъзо. Такива като тия са например власите и циганьете.Следъ ва от 1-2 годин,па сеги и ша помагам с кво моа на това благородно дело да са разнася славата на СЗ колтура.
Активен

Даца

• Тумбак
Добре дошол.
Сиги ше са префръла у посрещачете да ти го реча пак. Щото шашовата управа така е подредила.
Активен

ПейчинУестиа

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2
 :almus:

Добар ден от мен !

Я сам бил у тоа форум неколко пъти оште коги беше къде си беше преди, и са бех регистриргал даже неколко пъти што все губим и забоварям пароляци и емайли тама, ама сеги го издирих отново.

Прекорът е художествена измислица, метафорическа хипербола и просто заебавка и шашавлък - я не съм такъв  човек, само за шашканията.

Иначе съм от Видин и съм шашов по целата глава. Надпивал съм русняци, надприказвал сам италянци и сам надпцувал србе, все "работни взаимоотношениа" са биле :D

Айде, наздраве, што стана вече почти дванаесе и вече не а срамота !

Активен

Самотока

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23442
  • душманин
ниа па сме ут Кула и има манко букьофчанин един ...
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Генчо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9634
  • Стерео сват
Оно ви е за фала...
Активен

Страницата е създадена за 0.125 секунди с 17 запитвания.