Живот в Северозапада - там където е сърцето!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: За неопитните  (Прочетена 58439 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Kapitana

• Гостенин
Re:За неопитните
« Reply #15 -: Февруари 13, 2009, 11:24:10 »
Я май са напих...
То ти а па фалъ!
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14154
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #16 -: Февруари 13, 2009, 11:30:05 »
Ми кЪ?!?
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #17 -: Февруари 13, 2009, 11:36:32 »
Ошашавен съм,ма че ми мине лазде.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Kapitana

• Гостенин
« Reply #18 -: Февруари 13, 2009, 11:40:33 »
Абе сеги... кво стане... Ша го вардиме да го не засерат. Па ако требва ша назначиме некой ентусиаст да тръка и да мие.
Активен

Самотока

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 24219
  • душманин
« Reply #19 -: Февруари 14, 2009, 12:19:20 »
бъбра ви язе че форума ша а убово нящо - але за има нема 3 часа - убова дискусия са заформи - форума ша я уникален , щото ша са списва на нашия си диалектен говор

до Админя - язе само со лисицата 3,0,6 отфръгам матрияла, и до сЪга не съм забелезАл некакво бъглавене ...,
- па ти казвам , форума е идялен

оно па ще пищеме поди статиите коментаре, а туке като и ти рече е за наши си форумни работи ... и те така те ...
« Последно редактиранье: Февруари 14, 2009, 01:51:00 от samotoka »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

fifcho

• Гостенин
« Reply #20 -: Февруари 14, 2009, 01:12:38 »
Е моа ли да не улетим у тва убаво место и да не изручим Ебанйееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее

Убаво место и убави ора :) :) :)
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
« Reply #21 -: Февруари 14, 2009, 01:34:24 »
Абе!Я още се убръквам.Де да видим съга дали пишем нещо!
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
« Reply #22 -: Февруари 14, 2009, 01:37:36 »
Баче че го уцелим!
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Самотока

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 24219
  • душманин
« Reply #23 -: Февруари 14, 2009, 01:48:06 »
ще, ще,
ако има нужда да напраиме раковдство по лекото употребление на таа палия , ама не вервам да сме па ча толку глъми
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14154
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #24 -: Февруари 14, 2009, 08:37:26 »
Куто требва(ръководство)ша напрайм,ша го плеснеме куто "Важна тема" та да мое кой влаза туке да го види пръво него и те така ;)
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

2ri100

• Гостенин
« Reply #25 -: Февруари 14, 2009, 09:06:14 »
Да ви е честит новио форум,баш ми е драго днеска на Зарезан да ви поздрава и да ви пожелаам здраве,пиенье,мръволье,па и некоа сгодна женка,оно те толко му требва на човек ;D
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
« Reply #26 -: Февруари 14, 2009, 10:33:38 »
Бе беги бе бате!Тава млатенье било хуманно...Па да му беше одрезал главата с тривоня за още по-хуманно да не квичи!Но ората си знаат,
пущат му едно бренеке с зади ушето и тава е направо на седмото небо,да му а кеф да умре.Но и стресирано прасе не му е арно месото.
Те питайте дофтора и он че ви кае.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1403
  • Излекуван работохолик
« Reply #27 -: Февруари 14, 2009, 11:57:31 »
Ебрее форумеее! Да каам за коленьето на клипа, значи я не разбирам толко, ама ми се види къде тиа ора ели беа пияни, ели са си некадърни просто. Они го влачиа из двора това прАсе, они го млатиа с брадвата 10 пъти, а накрая "коляча" на три пъти го кла (на почивки) и оно се риташе... Я мислим къде треба да различаваме кланьето на прАсе от схватка от кеча, да го еба... Гледал сам друг клип, един стана зад прасето и като го маана с брадвата му скръши вратняка, много ясно се виде. И после му среза гръкляна да изтече кръвта и това беше, чиста работа. А тука - влаченье, квиченье, бой... Вика Админа - що не коментирате? Па кво да я коментираш таа некадърна работа?
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

Kapitana

• Гостенин
« Reply #28 -: Февруари 14, 2009, 12:03:01 »
Те у Тайван, къде едът пцета, за да е по-вкусно пцето, пръво го турат у един чувал и го млатат, докъ деяни - месото му са пълни с адреналин.

Я също за пръв път видех такова прибиванье с наджака - според мене е понеже са сал дръти ора и са трима. Тоа, къде снима, ако беше слезнал и си го беа фанале за по един крак, щеа да си го приколат ка си пише по книгите. Ама нашиа са праи на оператор.  :)

Иначе и сам човек моа да заколи прасе съвсем безпроблемно, ама си има чалъме. Връзва го за прълицата за едно дръво и онава сал надзаде са дръпа. Чиста работа.

Коги бееме мининки, одееме до кланицата да гледаме ка професионалистете разфасоват телетата. И тама съм видел - с един удар с чук между рогите като го лупне, па тава пада на колене и не мръда.
« Последно редактиранье: Февруари 14, 2009, 12:06:05 от Kapitana »
Активен

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1403
  • Излекуван работохолик
« Reply #29 -: Февруари 14, 2009, 02:53:49 »
Ей, не знам за вазе, ама я се извръна от ядене, ебаа го... Едвам се крепим на стола пред телевизора и се си мислим да полегнем. Ние с жената сме на гости у кръсниците, и сме 6 човека на маса колко за една рота, я толко ядене и на свадба не съм виждал, чесно. И кръсницата със зор донесе некъф гювеч колко леген и вика - те това е капама. И като го отвори - цело пиле вътре, и кюфтета, и пръжоле, и наденца, отделно гъби и картофе, сичко упечено и задушено, ебах мааму. Така, я сам дотука с яденьето, съга че си полегнем. Лошото е, че като се свестим, па нема да ни пущат да си одиме, ами сигур че ни остаат и за вечеря. Мъка, мъка...
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

Страницата е създадена за 0.078 секунди с 18 запитвания.