Насред село > Шашавлъци

Най-шашавите неща, дето съм правил

(1/29) > >>

Kapitana:
Таа тема ми са струва неотворена.

Съмнявам са, че сички може да бъдат откровени докрай, па то не е и нужно.

Ма те я да сподела примерно едно от шантавите неща де съм правил. Има опасност след постовете у таа тема некои да бъдат заклеймени като леко мръднале... Ама я поемам тоа риск  ;D

Две иляди и коя беше, и четвърта ли, коги ни приеха у НАТО. А я съм връл пацифист. И военните даже не моа да ги дишам, познавал съм такива и сичките са некви нечовеци за мене.

И я се ядосах, щото па ни ебават с тава НАТО. И през нощта, точно след като ни приеха, разпечатах у назе на принтера тайно двайсетина листа А4 с антинатовски послания... Със сигурност са звучали маниашки, ама беа от сърце. НАТО вън, НАТО - фашисти, знака на организацията равно на пречупен кръст, абе се от тоа род, вече и не помна кво творчество съм вложил.

Облекох си старото черно яке, турнах си шапка на главата, ем не беше за шапки, и тръгнах из целия град. Вардех се патрулките да ме не засечът. И ги разлепих. Тава се случи у един малък град, дето живеех тогива, не е Бела Слатина, тама би ма било срам да праа такиви работи.

Ама толко да ме беше яд, че нищо не можеше да ме запре. Стоеха позивите разлепени по улици и диреци неколко месеца. Сички у града са си мислиле, че тава е дело на аутсайдерската комунистическа партия на дъртаците, има БКП още, ако не знаете... Ама бил друг аутсайдер и те немаше как да знаат.

И те така те. Имам и други истории, ма ша почакам дали ша са включи друг у таа тема  ;D ;D

nikoia:
Качих са на перваза на прозореца на седмия етаж с идеята да скачам ::) Е, не скочих. Причините нема да ги пиша, че не ща да си ги спомням.

Магарийка:
Още по-зле..бех го забоварила ,ма като прочетох ,че нещеш да си ги спомняш и са сетих....
Две опаковки фенобарбитал и една седмица у интензивното ,среща със оная с косата и с психиатър .Те тава а най-шашовото и най-страшното,що беше като прераждане !!!-след него сигур е тава че са ожених на 16г. ,ама от таа глупос ми остана един убавец /на мама дъртото магаре вече/,та го не броа за толко шашово.
Па другите дивотии сме ги правиле сички

nikoia:
У токсикологията на Пирогов съм седела и я, едва са ме спасили, след нам колко си опаковки диазепам и не помня още какво.

Самотока:
лелееееииииии-малееиииииии  :-X :-X :-X :-X :-X :-X

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница