Насред село > Шашавлъци

Куйо е по-правилно ...(цинично - не е за секи)

(1/7) > >>

Шашкънин:
А съ еба у главата седим си я тука и си мислим и немоа решим една дилема.Къ е по правилно а съ каже "Путка" ели "Пичка"  кой ин'гие измислил тия наименования и ква е разликата между двете.За мъжа е ясно освем сички други производни на кура уно си има и интелегенто наименование - "Полов член", глей ка убаво и културно звучи, ама на путката освем пичка друго и немоа кажем.Предастави си иде човек на доктор - мъжъ моа каже "Докторе имам проблеми с члена" ама жена да иде - абе имам нещо ядове с пичката не иде некво,та въпроса е таа пичка путка ли е и кво още и се моа каа така интелигентно да не звучи толко грубо сред образованото общество.

Черногледец Храбър:
Или не си чел или не си разбрал или има трета причина, която ниа, тъпунгерете не моа сфанеме. Преди да цфъкаш високостойностни теми, виж порядъка тука (има такъв), както ти го е посочил един от дрътите съфорумци. Ако и тава не а ясно - питай!

Цитат>>>>Пустиняк
Публикации връъ му гу: 7576

Профил  Ел. поща  Лично Съобщение (Неактивен)

Re:Дирим секви звучни семпли !!!
« Reply #2 -: Февруари 18, 2015, 07:23:21 »
Отговори с цитатЦитат
я мини пръво през те таа тема

http://www.severozapad.live/index.php?topic=32.msg480066#new<<<<

Шашкънин:
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!

Ристо Цоцин:
що се не излетиш у некой американски форум като чукле без дръжка и питаш дали пичка или путка а по правилно - да видиш къ ше та срещнат  ;D

BEKO:
 Немъ нуждъ а глъчите мунчето, ми моеше а му съ обясни кротко и сас факти, дееба кфи сте срамежливи нъ текавъ темъ. :green: Шашкънин , баков, зъ пичкъ незнам, мъ куту речеш путкъ, не усещъш ли къ ти пълни устатъ. :green:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница